🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Allah muhabbetinizi artirsin.
Benim bebe uyudu 4.5 yasinda. Esimin oglu uyumuyor ya 12 yasinda, 1e kadar ayakta

Evet azmin guzel ama cok da zorlamamak lazim. 1700e kadar zorla, fazlasini icin cekiyorsa ic
Büyükmus de
Sizinle durmuyodur pek sanki
Telefonda oyunda odasına kapaniyorlar genelde o yaşta

Raporumla geldim.

❤Tatli geldigi icin güllac yapmadik. Diger yemekler tamam. Börek de komsudan geldi yarin yemek yapmamiza gerek yok bol yaptikkk :))

❤Cam idare edecek kadar silindi, detayli yapamam.

❤Salon temizlendi güzelce.

❤Banyo kaldi. Sıra gelmedi

❤Alisverise ben de gittim kardesimle

Namazlar aksamadı
Azicik meal okudum.
Gece arapca okuma calisicaz

Su suan 2 lt, tamamlanir
8700 adim. 1300 eksideyim.
Activia shots icildi
4.25 kumbaraya atildi
1 bölüm dizi 1 film izlendi
35 sayfa kitap okundu

Mukemmel degil de iyi gecti

Yarin Niloyatospikk geliyor mu?

• Günlük su rutinine uyulmaya devam ediliyor...1300 ml olundu şuana dek
  • Para artırımına gidilemiyoronu rutinime katamadim *****ibadetlerini Allah kabul etsin

• Günlük su rutinine uyulmaya devam ediliyor...1300 ml olundu şuana dek
  • Para artırımına gidilemiyoronu rutinime katamadim *****ibadetlerini Allah kabul etsin

Ya ben bugun direnmedim adamdan tirtiklamaya da cekindim atmden nakit para cektim ahahah :))
Benim ki de artirmak degil ki 4 lirayla ne olur, ama kumbara aliskanligi kazanayim diye atiyorum her gun 1 tl bile olsa.

Aminn, hepimizinkileri insallah

Dur 1 bardak su iciym kiz aklima getirdin

Hadi icelimmm

Kendi parandan artırma ay.kocaninkinden artır
Orantısız zenginleselim

Ya hahahah sen cok fenasin :)

Ben cok cekiniyorum para konusunda ya, cocukken annemden babamdan da alirken utanirdim. Huyum kurusun.
Bende utanirdim
Üniversite de filan çalıştım kendi paramı yedim babamlardan hicc isteyemedim.
Belki çok çok iki ay paraları geçmiştir bana

Koca olunca utanmaya gerek yok o kadar evin işini görüyoruz babasinin hayrina mi

Üff ben asil kocadan utanirim yaa.
Ne biliym garip gelir. Alismamisim ki, 9 nisanda yeni istifa ettim. Hep kendi parami yemeye alismisim yillardir.

Üff ben asil kocadan utanirim yaa.
Ne biliym garip gelir. Alismamisim ki, 9 nisanda yeni istifa ettim. Hep kendi parami yemeye alismisim yillardir.
Tekrar iş hayatına dönmeyi düşünüyor musun ?
Gerçi henüz çok yeni
Şuan karar vermek çok sağlıklı olmayabilir çalışmayı özlüyor olabilirsin boşluğa düşmüşluk oluyor ilk zamanlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…