🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Evet canım valla bir çok şeye yaradığo yazıyor. Bak atıyorum faydalarını. Bende bu ay kullandım dhaa. 3 ay gerekliymiş 3e tamamlıcam bakalım. Faydasını şuan tam kestiremiyorum ama kullanmaya başlar başlamaz çok kasık ağrıları yaşadım. 2 ay klomen femara tedavisi görmüştüm ondan önce. Aynı onları kullanırkenki ağrılar gibiydi.
Canım bide benim doktorum kendisi aslan pencesi ve civan perçemini önermişti. Ben biraz ondan da güvendim. E çörek otu, hayıt falan da zaten hep iyi olduğunu söylüyolar
Yine de acaba para tuzağı olabilir mi diyorum .

Biyandan aklıma da yattı

Kaldı mı öyle komşularr.😍😍😍😍😍

Benim komşum yok🤷

Ben de pek kimseyi tanimiyorum canim ama kolumu alcida gören bir seyler getiriyor sagolsunlar.

Gecen de en az 2 kilo haslama et, koca bi pilav, 2 litre de hazir ayran getirmisti baska bir komsu.
Allah razi olsun kalabalik olmamiza ragmen 2 gün yetti.

Günaydin 🤍

Iyiyim, hizli basladim güne. Hedefler cok olunca 🙏

Sen nasilsin?

Kuçuları gezdirdim güzel muzikler dinledim
Cocuklara kahvalti ettirdim
Salonu toparladim
İyiyim ben de.
İftardan sonra daha iyi oluyorum.
Orucum diye çok kasıyorum, sıkıyorum kaslarimi kendimi gündüz.
Allah iyilikler versin sana ailene kuçularına 🥰
Salonu toparladim, baska bi is yapmadim diyecektim, sabah kizimla toz aldigimizi hatırladım 😊

İyiyim ben de.
İftardan sonra daha iyi oluyorum.
Orucum diye çok kasıyorum, sıkıyorum kaslarimi kendimi gündüz.
Allah iyilikler versin sana ailene kuçularına 🥰
Salonu toparladim, baska bi is yapmadim diyecektim, sabah kizimla toz aldigimizi hatırladım 😊

Oyy yapma, rahatla lütfen 🙏
Tesekkur ederim kuculardan biri hamile, yakinda dogumu var 😛😛 insallah bebeklerimiz saglikla gelir.

Ben bir suru sey yaptim yine ya...

Yoruldum bugun.
Market cok yordu arabasiz gidince ve tek kol olunca 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Bi kizim olsa keske ❤ kız cok istiyoruz ismi bile belli ama bilin bakalim ne eksik 😝
Ellerinize saglik ikinizin de, prensesi öp bizim icin. Masallah 🙏

Z Zerre nerelerdesin nasılsınn 🤗
Ay hiç sorma 😔yasaklardan bir gün önce amcam bize geldi ve bayramdan sonra gidecek,amcamla beraber evde 3 erkek var ne bulaşığı bitiyor ne temizliği çok dağınıklar 😣kendim için yaptığım tek şey ,namaz kılmak ve dua topiğindeki arkadaşlar için Kur'an okumak,bunların haricinde ya evi süpürüyorum yada yemek yapıyorum .

Sen nasılsın özlemişim😍😘

Ay hiç sorma 😔yasaklardan bir gün önce amcam bize geldi ve bayramdan sonra gidecek,amcamla beraber evde 3 erkek var ne bulaşığı bitiyor ne temizliği çok dağınıklar 😣kendim için yaptığım tek şey ,namaz kılmak ve dua topiğindeki arkadaşlar için Kur'an okumak,bunların haricinde ya evi süpürüyorum yada yemek yapıyorum .

Sen nasılsın özlemişim😍😘

Allah yardimcin olsun.
Oruc tutuyorlar mi?

Bizim cocuklar tutmuyor annem de tutmuyor. Hem tutan hem tutmayan cok zor 🤦‍♀️
Sabah kahvalti, cocugun meyvesi, oglen, atistirma saati, iftar, cay, meyve, tatli, kahve derken sahur oluyor. Bi kac saat sonra anneme ve cocuklara kahvalti döngü başa sariyor 🤦‍♀️

Allah yardimcin olsun.
Oruc tutuyorlar mi?

Bizim cocuklar tutmuyor annem de tutmuyor. Hem tutan hem tutmayan cok zor 🤦‍♀️
Sabah kahvalti, cocugun meyvesi, oglen, atistirma saati, iftar, cay, meyve, tatli, kahve derken sahur oluyor. Bi kac saat sonra anneme ve cocuklara kahvalti döngü başa sariyor 🤦‍♀️
Evet oruç tutuyorlar ama,girdikleri odayı hemen dağıtıyorlar ki bu insanlar da küçük değil ,babam(53),amcam(43),erkek kardeşim (19),saolsunlar evin hakkından geliyorlar 😣

Sen nasılsın özlemişim😍😘
Ay bende özledimm dedim bu kız nerelerde😍😍😘
Kolay gelsin canım bayada kalıcakmış Allah yardımcın olsun 🤗 olsun aileye eve yardımda bir verimdir 😍

Fırsatım olmadı oyun oynuyorduk eşimle ☺️☺️☺️

İcicemmmm.
Bu yola birlikte baş koymadik mi 🤩🤩🤩🤩

Allah muhabbetinizi artirsin.
Benim bebe uyudu 4.5 yasinda. Esimin oglu uyumuyor ya 😏😏 12 yasinda, 1e kadar ayakta 🤦‍♀️😏

Evet azmin guzel ama cok da zorlamamak lazim. 1700e kadar zorla, fazlasini icin cekiyorsa ic 🙏

X