🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Hadi gel oyun oynayalım. Şekiller cizicem bunların isimleri var diyorum merak ediyor soruyor anne bunun ismi ne bunun ismi ne ?
Sonra yavaştan hepsini gösteriyorum.
Gidiyor geliyor anne bu neydi diye soruyor söylüyorum.
Surec uzuyor acelemiz yok biz oyun oynuyoruz eğitim eşliğinde.
Sonra ben soruyorum aaa bunun ismi neydi diye o söylemeye başladı şimdi.
En çok sevdiği lamelif söylemesi uzun ya ona çok gülüyoruz 🤭

Niloyatospikk Niloyatospikk

Aaa evet yakinina gelmisiz :))

Bizim evin cami acik kalmis 20 gün kalmasin kuş falan girer cikamaz diye kapatmaya gittik kimseyi görmeden geldik😇😇
Esimin online bilgisayar basinda olmasi lazimdi, kardesim araba kullandi ben de arka koltukta yatip kitap okudum en keyifli aktivite ❤

Orda kalmak istedim bu yasakta ama kirik kolla annemin dizinin dibinden ayrilmaya cesaret edemedim.
Ama öyle guzel geldi ki 💚

Bakalim nasil gecicek bu yasak :)
Oraya mı taşınıcaksınız☺️ En iyisini yapmışsınız değişiklik olmuştur hem😍😍 bana hiç değişen bişey olcakmış gibi gelmiyo evdeyim zaten bi annemlere gidemicem. Gittiğim yer bi onlardı bide market 😂 😬
Ben o tarz büyüklükteki ile Türk kahvesi içemiyorum küçük olanlar makbul bana 😅

Amin canım cümlemizin 8 rekat kıldım 🤩

Amin canım sağol 🥰

Tamam canım bilgilendirmen için teşekkür ederim 3 çocuk annesi olarak tecrübelisindir fikrini önemsiyorum canım o zaman hergün 1 kez yapalım 🥰
Ah ben ondan daha büyükle içiyorum normalde😂

Kaş bıyık alındı
Duş alındı
Namaz kılındı
Kur'an okundu
Nemlendiriciler sürüldü.
2 bardak su içildi.

Şimdi yatağıma geçtim uykum var uyuyacağım :uykucu:hadi sizde uyuyun😘Allah rahatlık versin 🤲
Bende yarım saate uyuyorum sahura kalkamıyorum sonra :uykucu: allah rahatlıkversin canımm😍
Ohhh yikandim pamuk gibi oldum 😇😇
Ohh bu akşam topikçe misleniyoruz galiba😂😂 sıhatlar olsunn😍

Namazlar kılındı, dizi izlendi, şimdi bi yarım saat kitap okuyup uyucam kızlar iyi uykularr diliyorumm Allah rahatlık versin hepimize 😍🤗🤗

Benimde bakım ürünlerinin zamanı geçti yenilerini alıcam ama karar beremiyorum önereceğiniz bişeyler varmı kızlar. Migrosta bioderma mı ne onu alıp alıp geri bırakuyorum her gitmemde 😂😂 bi rosensin toniğini kullanıyorum bu ara düzenli başka sıfır 😂😂

Oraya mı taşınıcaksınız☺️ En iyisini yapmışsınız değişiklik olmuştur hem😍😍 bana hiç değişen bişey olcakmış gibi gelmiyo evdeyim zaten bi annemlere gidemicem. Gittiğim yer bi onlardı bide market 😂 😬

Ah ben ondan daha büyükle içiyorum normalde😂

Yok kuzum orasi surekli yasayabilecegimiz bir yer degil, cocuklarimiz var bizim okul falan zor :)
Bizim ev baya dag basi bir yerde civarda sadece 4 tane ev var 🤣 ben yalnizken korkarim o derece dusun.

Ama yazin, haftasonlari icin cok guzel ❤ kolum kirik olmasa orda gecirirdim yasagi mesela.

Ben de pek cikmiyorum aslinda ama psikolojik olarak sanirim baski hissettim :)

Köpüs gezdirmek ve market disinda hic bir yere gitmiyorum rutin hayatimda. Ancak bugunki gibi ekstra durumlar cikarsa :)

10900 adim

180 sayfa kitap

Namazlar aksadi, aksayanlar kilindi

Dizi izlendi

Yikanildi

Sinav parlak gecmedi ama bi sekilde gecti :)

Yarin icin plan yapicam simdi :) ne yemek yapsak 😍

Fena bir gün olmamis.

Yok kuzum orasi surekli yasayabilecegimiz bir yer degil, cocuklarimiz var bizim okul falan zor :)
Bizim ev baya dag basi bir yerde civarda sadece 4 tane ev var 🤣 ben yalnizken korkarim o derece dusun.

Ama yazin, haftasonlari icin cok guzel ❤ kolum kirik olmasa orda gecirirdim yasagi mesela.

Ben de pek cikmiyorum aslinda ama psikolojik olarak sanirim baski hissettim :)

Köpüs gezdirmek ve market disinda hic bir yere gitmiyorum rutin hayatimda. Ancak bugunki gibi ekstra durumlar cikarsa :)
Hee anladımm yazlık gibi. Ay süper ama istanbul yoğunluğundan kaçmaya 😍
Köpüs gezdirmeye çıkabilirsin sanki yalnış olmasın ama geeçn yasaklarda hayvan gzdirmek serbestti diye hatırlıyorum🙄
Ama öyle oluyo o baskıya giriyo insan bide şimdi evde olmayan çalışan kişi evde olcaksa öylede baskı hissediliyo😂

10900 adim

180 sayfa kitap

Namazlar aksadi, aksayanlar kilindi

Dizi izlendi

Yikanildi

Sinav parlak gecmedi ama bi sekilde gecti :)

Yarin icin plan yapicam simdi :) ne yemek yapsak 😍

Fena bir gün olmamis.
benim aklımda mantı var yaa ama dışarı çıkıp mantıcı bulabilirsem açık. Çıkamaz veya bulamazsam normal sırasında bakliyat vardı kuru falan yaparım 😂

İlk banıysa eğer çok uzun sürmez diye tahmin ediyorum.

Ben namazımı kıldım uyuyacağım inşallah ,gündüz görüşürüz😘😘😘😘
Bakalım inşallah kuzum.
Hadi iyi uykular canımm bende şimdi kılıcam bekliyorum okunuyor 😍 görüşürüzz 🤗🤗

Hee anladımm yazlık gibi. Ay süper ama istanbul yoğunluğundan kaçmaya 😍
Köpüs gezdirmeye çıkabilirsin sanki yalnış olmasın ama geeçn yasaklarda hayvan gzdirmek serbestti diye hatırlıyorum🙄
Ama öyle oluyo o baskıya giriyo insan bide şimdi evde olmayan çalışan kişi evde olcaksa öylede baskı hissediliyo😂

Ayy hayvanlar catlar valla cikartmam lazim 🙏🙏🙏
Bizde her sabah kalkip ise giden kimse yok, ben istifa ettim calismiyorum, esim hep bilgisayardan... pandemiden bagimsiz olarak böyle calisiyor.

Yine de arada arabayla geziyorduk ya kimseyle iletisim kurmadan 😔🙄 cocuklar falan oyalaniyordu iste...

benim aklımda mantı var yaa ama dışarı çıkıp mantıcı bulabilirsem açık. Çıkamaz veya bulamazsam normal sırasında bakliyat vardı kuru falan yaparım 😂

Kendin yapamaz misin aslinda ❤😍

Ben sinop mantisi seviyorum sık sık yaparım💛

X