🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
2 akita
1 kuvasz
1 karabas sokaktan gelen bebe :)

4 de esimin cocuklari geldi ahahaha
3 alman kurdu
1 golden

Pesinen yazayim evim bahceli 😝 buyuk degil ama az bi bahcem ve geniiissss verandam var verandada takiliyorlar genelde.
Hey maşallah şey mi şu filmlerde görüyoruz ya lüküss villalar öyle bişey herhalde. Evde çalışan da vardır sen veranda da uzanmış kahveni yudumlarsın ohh miss🤣🤣🤣

Hey maşallah şey mi şu filmlerde görüyoruz ya lüküss villalar öyle bişey herhalde. Evde çalışan da vardır sen veranda da uzanmış kahveni yudumlarsın ohh miss🤣🤣🤣

Yok kuzum bir binanin önden yuksek giris kati, arkadan baya yuksek kaliyor altta bir kat daha var, ahaha anlatmayi beceremedim. Arka bahce de bana ait. Hepsi bu 😝🤣

Temizci abla var valla yalan yok. Yogun calisiyordum mecburdu. Artik calismiyorum ama devam eder mi bilmem. Beyim bilir 😝😝

2 akita
1 kuvasz
1 karabas sokaktan gelen bebe :)

4 de esimin cocuklari geldi ahahaha
3 alman kurdu
1 golden

Pesinen yazayim evim bahceli 😝 buyuk degil ama az bi bahcem ve geniiissss verandam var verandada takiliyorlar genelde.
Ay maşallahh yaa hepsiyle ilgilenebiliyosunuz ne güzel😍😍😍
Bende çok çin aslanı seviyorum almak istiyorum ama onlar biraz dominat karaktermişler zırmuş bakımı.sonra döndüm samoyed e. Ama işte evde olmuyo eşim istemiyo evin içinde. Annemlere alırız gittikce seversin diyo. Öyle de istemiyorum ne kadar gidiyorumki sanki. Bide kv köy ortamı pek ilgilenmicek cins olunca çalınma ihtimali çok yüksek. Ondan vazgecirdi beni😂😂😂😂

Ay maşallahh yaa hepsiyle ilgilenebiliyosunuz ne güzel😍😍😍
Bende çok çin aslanı seviyorum almak istiyorum ama onlar biraz dominat karaktermişler zırmuş bakımı.sonra döndüm samoyed e. Ama işte evde olmuyo eşim istemiyo evin içinde. Annemlere alırız gittikce seversin diyo. Öyle de istemiyorum ne kadar gidiyorumki sanki. Bide kv köy ortamı pek ilgilenmicek cins olunca çalınma ihtimali çok yüksek. Ondan vazgecirdi beni😂😂😂😂

Bi de kedilerimiz var daha :)
Sevince yük gibi gelmiyor, annem abim kardesim hepsi sevip bakiyor ama esin hakli normal bir daireyse cok zor köpek.
Ben en kotu ihtimal bahceye verandaya saliyorum takiliyorlar.

Sahip bellemesi lazim, arada bir gitmeyle de zor malesef.

Bi de kedilerimiz var daha :)
Sevince yük gibi gelmiyor, annem abim kardesim hepsi sevip bakiyor ama esin hakli normal bir daireyse cok zor köpek.
Ben en kotu ihtimal bahceye verandaya saliyorum takiliyorlar.

Sahip bellemesi lazim, arada bir gitmeyle de zor malesef.
Ayy maşallah yaa sizin nüfus kalabalık😍😍 evet bari kedi olsun diyorum ona da yok diyo. Karşı dairemde komşumun 4 kedisi var alt dairede 1 kedi. Ama işte ya kuş ya balık olabilirmiş :KK70: :KK70:
aynen öyle o yüzden ilerde inşallah bahçeli bi evimiz olursa artık öyle 😂

Ayy maşallah yaa sizin nüfus kalabalık😍😍 evet bari kedi olsun diyorum ona da yok diyo. Karşı dairemde komşumun 4 kedisi var alt dairede 1 kedi. Ama işte ya kuş ya balık olabilirmiş :KK70: :KK70:
aynen öyle o yüzden ilerde inşallah bahçeli bi evimiz olursa artık öyle 😂

Insallah 🙏🙏

Ben sınavlara giriyorum ya ne sinavi biliyor musun 🤣
Acik ogretimden laborantlik ve veteriner saglik
Bu nüfusa bakmak kolay degil 🤣😝

Insallah 🙏🙏

Ben sınavlara giriyorum ya ne sinavi biliyor musun 🤣
Acik ogretimden laborantlik ve veteriner saglik
Bu nüfusa bakmak kolay degil 🤣😝
Bence de çok iyi yapmışsın sen kolay değil cidden kendi işini kendin görcennyada bi veteriner de nüfusa dahil edicen😂😂

Ben bugün ;
Yarım saat ders çalıştım
10 sayfa kuran okudum
2 namazı da kıldım ikindiyi kılıcam birazdan
Rutin ev temizliği yaptım
Yemeği yaptım
Şuan yılan hikayesine dönen tatlımı yapmaya çalışıyorum 😂

Ben bugün ;
Yarım saat ders çalıştım
10 sayfa kuran okudum
2 namazı da kıldım ikindiyi kılıcam birazdan
Rutin ev temizliği yaptım
Yemeği yaptım
Şuan yılan hikayesine dönen tatlımı yapmaya çalışıyorum 😂

Ay hangi tatli

Ben yine biiir sürü sey yaptim :))
Cogunu yapmadim yaptirdim ama olsun organize etmesem yapmazlardi 😝

Ay hangi tatli

Ben yine biiir sürü sey yaptim :))
Cogunu yapmadim yaptirdim ama olsun organize etmesem yapmazlardi 😝
Tavada ıslak kek yapmayı denicektim sonra sütlü irmiğe cevirdim. En son yalancı tavuk göğsünde karar kıldım. Onunda şekerini koymayı unutmuşum son artık kaynamaya yakındı şeker koydum bilmiyorum nasıl oldu😂😂😂

Bugunun hedefleri :

🌱10bin adim

🌱50 sayfa kitap

🌱son sinava girilecek

🌱namazlar aksamayacak

🌱haftalik yemek menusu sistemine geri gecilecek

🌱3 bölüm dizi izlenecek

🌱cocuklarla fransizca calisilacak

🌱bütün ev icin temizlik plani yapilacak, ben cogunu yapamam ama yardimci ablamiz var normalde, yasakta gelmeyecek. Ucu basi kacmadan planlama yapmam lazim.

🌱Su icilecek 2.5 lt

Yogun bir gun olacak haydi bakalim.

Menude domates corbasi, kremali mantarli tavuk, püre, makarna, haydari var. Tabi ki bi de baklava 🤣🤦‍♀️ yasli annem ve cocuklar oldugu icin bizde yemek erken pisiyor iftari beklemiyoruz.

Bismillahirrahmanirrahim diyip basliyorum :)))

💛5500 adimdayim, birazdan basliycam 10000 olucak.

💛75 sayfa kitap okudum.

💛Sinav guzel gecti ve bitti sonunda sinavlarim :)

💛Namazlar aksamadi, yatsiyi gec saate birakmayayim, sancim var her an regl gelebilir 😐 okunur okunmaz kilacagim insallah.

💛Evde ne var ne yok iyice baktim, yemek menusu planladim minimum alisveris maximum evdeki stoklari eritmeye yönelik.

💛4 bölüm dizi izledim.

💛Komik ama oglumla ikimiz tirnaklarimizi kestirdik :) ben yapamiyorum malum :))

💛Fransizca günleri ve aylari ogrettim kuzulara.

💛Kardesime camasirlari katlattirdim. Yeni camasir yikatip astirdim 😝

💛Su iciliyor, gece 12ye kadar 2.5 litreye tamamlarim :)

💛yemeklikleri annem ayarlari ben pisirsim.
Püre yerine patates köftesi yaptik, cunku evde degerlendirilmesi gereken maydonoz ve dereotu vardi :KK66:

Niloyatospikk Niloyatospikk yok madalyami kim verecek?

Eklentiler

• 69EEA11C-0A5B-4919-8A0C-DD4C8521E093.jpeg
    69EEA11C-0A5B-4919-8A0C-DD4C8521E093.jpeg
    51,1 KB · Görüntüleme: 29
Selamlar😍

Bugün saat 11:00 da uyandım ,dolmalık iç hazırladım annem ile dolma yaptık .
Sonra, WC, lavabo,banyo Allah ne verdiyse hepsini yıkadım .
Sonra öğle namazını kıldım ,kuran okudum.
Sonra çamaşır astım ,kuruyunca topladım yatağımın üzerinde beni bekliyorlar 😌 şimdi de çay içiyorum ,namazımı kılıp Kur'an okuyup uyuyacağım inşallah 🤲

X