🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
benimde en çok üzüldüğüm kısım esnaf canım hele küçük esnaflar dükkanları kira olanlar işçi çalıştırmak zorunda olanlar var. 1 hafta açıyolar 1 ay kapıyolar. Rabbimmhepimizin yardımcısı olsun gerçekten. Bende hiç izlemiyorum haber izleyince insana umut olcak hiçbişeu göremiyorumki. Böyle herşeyden habersiz kendi dünyamda yaşayım bari

Unuttum ben ücretsiz izin meselesiniçok haklısın . Bin TL hiçbir şeye ve hiç kimseye yetmez

Benim tanıdıklarım da hep ücretsiz izne gönderildi ve işten çıkarılsalar 25 bin tazminat alacaklar ama iş yeri sırf o tazminatı ödememek için insanları perişan ediyorlar.
Evet canım malesef çok zor. Bakıyorum artık insanlarda tahammül yok sürekli en ufak bişeyde yolda molda tartışmalar oluyo falan. Cünkü herkesin bi gecim sıkıntısı bi düşüncesi var diyorum heralde ondan Ah hep o koronayı ilk bulaşan çinli napıyo acaba onu merak ediyorum kaç kişinin koca dünyanın hakkına girdi

Bizim ülkemizde bu konuda masum değil ki. Çok fazla söylenti var ilk zamanlar inanmıyordum ama artık kafam karışıyor emin olamıyorum.

Heee öyleee. Evet onları bende duydumm. Ben şey sandım onlar pis şeyler yerken bulaş oldu diye düşünüyoruz yaa. Bizdede o tarz bişeymi oldu düşündüm oruc kafası başladı bende
Bak o konu da değişik bir haber okudum ben. Çin'de ki insanları aç bırakmışlar onlar da o yüzden hayvan yemişler falan filan. Gerçeği bizler bilemiyoruz ancak oradan buradan duyduğumuz şeyler ile kafa patlatıyoruz

Bende savaş zamanları açlıkta yemeye alışmışlar hayvanlRı o yüzden yiyolarmış hala diye okumuştum kuzum. Valla dediğin gibi anca okuyup duyabildiğimiz kadarını biliyoruz

Ben de haber izledikçe umutlarım sönüyor

Heee öyleee. Evet onları bende duydumm. Ben şey sandım onlar pis şeyler yerken bulaş oldu diye düşünüyoruz yaa. Bizdede o tarz bişeymi oldu düşündüm oruc kafası başladı bende
Benim duyduğum da şöyle aslında böyle bir virüs daha önce varmış ama öldürücülüğü yokmuş laboratuvar ortamında öldürücülüğü artırılmış

Benim duyduğum da şöyle aslında böyle bir virüs daha önce varmış ama öldürücülüğü yokmuş laboratuvar ortamında öldürücülüğü artırılmış
Bende bu tarz şeyler duydum hatta aslında bu virüsün bilincli cıkarıldığı insan nüfusunun azaltılmak istediği gibi gibi.
2 tepsi börek yapıldı kayınvalidemlerinki pişti götürcem inşallah yapmışken bize de yaptım 1 tepsi
Maharetli maşallah

Bende çamaşır katladım bulaşık mak çalıştırdım. 12 sayfa kuran okudum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…