🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Börek yapsam da Ramazanda tarhana çorbası yapılıyor eşimin ailesinde gelenek haline gelmiş

Eklentiler

• 20210429_165644.jpg
    86,2 KB · Görüntüleme: 20
  • 20210429_165648.jpg
    96,5 KB · Görüntüleme: 22
  • 20210429_172447.jpg
    176,6 KB · Görüntüleme: 23
  • 20210429_161822.jpg
    102,2 KB · Görüntüleme: 21
Süzme mercimek
Haşlama et
Pilav
Cacik
Baklava
Aahh baklavaaa
Çok ağız sulandıcı olmuş bir menü olmuş sizinkide afiyet olsun
Börek yapsam da Ramazanda tarhana çorbası yapılıyor eşimin ailesinde gelenek haline gelmiş
bu börekten bende yapcam
Hergün oluyomu tarhana kız

Ayy magnolia yaptın mı benim de canım kadayıflı muhallebi çekti
Evet canım baya yaptım o n..y..t.. den 2 tarif var onu birleştirip yapoyorum güzel oluyp gerceği gibimi bilmemde
Kadayıflıyıda hiç yapmadm ben

Ha ha ha sitenin yazılışı süper olmuş gerçeği nasıl belli değil herkes değişik yapıyor magnoliayı

Bugün Ramazanın 17.günü bi dün yapmadım sen düşün Ramazanda eşimin olduğu her akşam çorba tarhana gelenek olmuş gelenek

Aldırdım eş beye cebine koymuş kapıdan girerken hoşgeldin demeden baktım elinde bişeu yok unuttun dimi dedim trip atcaktım az daha sonradan sevindim
Ha ha ha aynı ben kocam eve girince ilk eline bakarım çaktırmadan eşim de diyor ah babam dediydi oğlum eve elin boş gitme hanımlar boş el pek sevmez diye boşa dememiş diyor

Diğer 11 ayda hiç yemezsiniz bu kadar ğst üste yiyince
Ha ha ha aynı ben kocam eve girince ilk eline bakarım çaktırmadan eşim de diyor ah babam dediydi oğlum eve elin boş gitme hanımlar boş el pek sevmez diye boşa dememiş diyor
Ahaaha aynen öyle valla ama yalnız bi markete gitmesinler. Bazen tek bişey için gönderiyorum dolduruyo poşetleri geliyo hepsini abur cubur. Yemeklik falan olsa neyse dicem bide diyo nasıl güzel şeyler almışım dimi iyi güzelde işe yaramaz diyorum

Ya kocalarımızın huyu da benziyor benimki de öyle o yüzden pazara ve markete genelde onu yollamıyorum

Diğer aylarda tarhanayı boğazlarımız yanınca grip olunca falan yapıyoruz kahvaltıda da sıcak sıcak iyi gelsin diye

Ben de tam tersi :) eve plansiz bir sey gelmesinden rahatsiz oluyorum.

Ben tatli yapiyorum üstüne tatli geliyor mesela düzenim bozuluyor sevmiyorum :))

Aahh baklavaaa
Çok ağız sulandıcı olmuş bir menü olmuş sizinkide afiyet olsun

Etle pilav komsudan
Cacikla corba annemden.
Baklava da esimin benden cok sevdigi bir sey oldugu icin her gün bizim menüde ekli

Yuvarlanip gidiyoruz :))

Sinava girdim. Online sinav ve e kitap önümde acik, buna ragmen zorlandim. Şıklar kafamı karıştırdı.

Bu aksam icin buyuk bir hedefim var, yıkanmak. Yardimsiz yikanamiyorum malesef birinin beni yikamasi da kabus gibi

Bende diyorum sen gitme bidaha diye ama yine gidiyo arada gönderiyorum
Hastalıkta tarhana gbisi yok zaten sabah annemlerde içer
Ben kahveyi aldım içiyorum
Bende şuan yapıyorum
Kırık kolla baklava yaptım deme bana nolurr afiyet olsunn
İnşallah doğru şıkkı bulmuşsundur çok güzel puan alıcaksın bence

Eşin yıkasın bence

Ayy yok mumkun mu öyle bisey canim :)) yikanamiyorum bile ben suan tek basima :)

Normalde yaparim baklava, severim ugrasmayi ama kirik kolla ancak puding, corba ötesi olmaz.

Insallah gececek kadar alirim ya, önceki 2 sinav daha iyiydi. Bakalim yarinki nasil olacak, yarin son.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…