🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Günaydın evet canım başlayalım artık herkes okuduğu sayfayı söylesin ama senin kitaplar daha gelmedi

Siri kitap da mı okuyormuş hay Allah kardeşlerim ayfoncu da benim hiç ayfonum olmadı bilmiyorum
Gelmezse elimde yarım kürk mantolu madonna bar canım onu okurum hem bitmiş olur bugün
Kız sayfayı tümünü secip seslendir yaptım ordan okuttum dinledim öyle ama bittiğinde telefonda bi dondu diğer sayfaya geçemedim

Aman Allahım ne güzel mutfakta yemek yaparken sana kitabı okuyor vay Siri vay eşime diyorum ben IOS istiyorum en iyi tlfları alıyorum gene yaranamıyorum diye söyleniyor geçen dedim ben IOS istiyorum 2 kardeşim de ondan başka tlf kullanmaz niye olduğu belli oldu Siriye bak hele

Trafikte dizi izlemek ha ha

Azmine hayranım 10bin adım Ramazandan sonra eşlik edicem inşallah sana

Sınavın varsa kitabı zorlama istersen ne sınavına giriyorsun sanırım üniversite okuyorsun

Aciktan 2 yillik veteriner önlisansa kaydoldum kuzum. Evde patililer var, onlara faydali olurum diye

Uzun yillar calisinca trafigi bile degerlendiriyorsun, ben 2 hafta önce isten ciktim. Alismisim kendime vakit ayirabilmek icin her firsati degerlendirmeye yol da 1 saat 45 dk sürdü aman yanlis anlasilmasin arabayi ben kullanmadim zaten nasil kullancam bu kolla bu da kamu spotu olsun

Başarılar dilerim harika bir bölüm okuyorsun şuan bizde de 5 tane patili var
Yol oldukça uzun sürüyormuş Allah kolaylık versin

Başarılar dilerim harika bir bölüm okuyorsun şuan bizde de 5 tane patili var
Yol oldukça uzun sürüyormuş Allah kolaylık versin

Aslinda yakin ama köprü trafigi felcti neyse halloldu 14 gun icinde adrese gelecekmis. Gecici belge de aldim.

Banka kartlarim gelse de netten alisveris yapsam eheheheh :))

Evdekiler uyuyor kalkıp ütüye başlasam iyi olacak

Eşim bugün fabrikanın ara vermiş olduğu üretime yeniden başlamayla işe gidecek iftarda yok annemlere geçmeyi düşünüyorum iftar için hem biraz patilileri seveyim

Kitap ve Kuran hedef sayfayı yapmak istiyorum

Kısacası pek iş yapmak istemiyorum
3 gündür evdeyiz dışarı çıkmak biraz yürüyüş yapmak istiyorum bakalım şimdilik aklıma gelenler bunlar

Verimli bir gün diliyorum
Bismillah deyip yataktan kalkıyorum

Aslinda yakin ama köprü trafigi felcti neyse halloldu 14 gun icinde adrese gelecekmis. Gecici belge de aldim.

Banka kartlarim gelse de netten alisveris yapsam eheheheh :))
İyi belgeni halletmişsin süper
İstanbuldaysan Allah daha çok kolaylık versin diyeyim o zaman

Alışveriş demişken kendime kısıtlama koyucam bu konuda son zamanda aşırı para harcadığımı farkettim bugün bile şeytan dürtüyor şunu al bunu al diye

Benim almam gereken seyler var kuzum, keyfi alisveris degil de ev esyasi vesaire, yeni ev duzuyoruz simdi :) her sey tamamlanana kadar sinir yok. Sonra harcama ve birikim hedefi de koyarim kendime.

Calismadigim icin artik daha kontrollu olmaliyim
Kira gelirim var, esim de eli cok acik biri ama maddi sıkısıklıgım yok sukurler olsun ama bilincli tuketici olmak iyi hissettiriyor.

Evet ev düzme ise tabii ki alınacaklar alınacak

Eşin eli açık olması bir yönde iyi benim eşimin de eli açıktır ama ben bazen fazla aşırıya kaçtığımı düşünüyorum sözde minimale geçmiştim az önce hesap yaptım bu ay sadece kıyafet harcamam 402 tl tutmuş

i p e k cuğumm uyanmış Günaydın canım gözünü seveyim bir sürü iş yapma senin yaptığın işleri görünce inanılmaz tembel hissediyorum kendimi oruçlusun dinlen tamam mı aşko
Bugün tembel takilicam dün bir çok isi yaptım ya rahatlığı çöktü üzerime.
Ama eşimin de hakkini yiyemem.
Iki gün boyunca çocuklara o baktı her şeyiyle ilgilendi parka götürdü.
Baktı benim işlerim uzun sürecek yemekler benden dedi iki gün boyunca ben yemek yapmadım.
Devamli dua ediyorum. Allah im esimin kalbini bize karşı merhametle doldur diye sanırım duam kabul oldu

Bu ay kişisel harcamam sadece şarjlı diş fırçası
Geçen ay kıyafet baya aldım bu ay ara verdim.. çünkü eskiyen yıpranan herşeyi çıkardım evden..
Trend...yol dan baya sweet aldım kotondan bayıldım hepsine şimdi eşime biraz kışlık almamız lazım sezon sonu indirimlerinden ama bedenler yok millet saldırmış

Kız siridenmidir dersin
Bende rüyamda gördüm zatenntelefonun arkası şişmişti iyice bataryası. Gercek gibiydi. Bu ara çok ısınıyo ondanmı aklımda kaldı noldu ıos güzel canım ama yenileri aşırı pahalı yaa bu bozulsa nebileyim o paraları vermeyi düşünmem sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…