🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Kitabımı da okuyorum 30 sayfa hedefime ulaştım
Bende bi 5 6 sayfa pdften okudum. Birazda siriye okuttum ama o karıştırıyo bu pdf tekinidd bitirmek istiyorum yarım kalsın istemiyorum çok zorlanırsam alıcam kitabı öyle okucam artık

yarın yapacaklarım. Dışarı çıkıcam o yüzden eve erken gelebilirsem süpürge açarım
Yemek yapıcam
1 konu çalışıcam derste
Kitaplar gelirse başlıcam. Gelmezse madonnayı bitiricem. Yarın kitap okumaya başlıyoruz değilmi hep beraber

Oturum ve kimlik icin basvurular yapilacak

Ortopediye gidilecek

Vakit kalirsa mutfak esyasi alacagim, sıfırdan ev düzüyoruz suan, tatli ama yorucu

Güzel dusunulecek, güzel muzikler dinlenecek.

10 bin adim

namazlar aksamayacak

yarin bi sinavim var online. Ama konulari yine de okumam lazim.

kitap okumaya vakit yok ama 15 sayfa da olsa okuyacagim

dizi sanirim izleyemem, trafik olursa yolda 1 bölüm

Temizligi yardimci abla yapacak, yemekleri annem. Bakalim ne kadarini yapabilicem hedeflerin :))

Oturum ve kimlik başvurusu ne için

Günaydın evet canım başlayalım artık herkes okuduğu sayfayı söylesin ama senin kitaplar daha gelmedi

Siri kitap da mı okuyormuş hay Allah kardeşlerim ayfoncu da benim hiç ayfonum olmadı bilmiyorum

Trafikte dizi izlemek ha ha

Azmine hayranım 10bin adım Ramazandan sonra eşlik edicem inşallah sana

Sınavın varsa kitabı zorlama istersen ne sınavına giriyorsun sanırım üniversite okuyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…