🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Kitabımı da okuyorum 30 sayfa hedefime ulaştım 🥰
Bende bi 5 6 sayfa pdften okudum. Birazda siriye okuttum ama o karıştırıyo 😂😂 bu pdf tekinidd bitirmek istiyorum yarım kalsın istemiyorum çok zorlanırsam alıcam kitabı öyle okucam artık

yarın yapacaklarım. Dışarı çıkıcam o yüzden eve erken gelebilirsem süpürge açarım
Yemek yapıcam
1 konu çalışıcam derste
Kitaplar gelirse başlıcam. Gelmezse madonnayı bitiricem. Yarın kitap okumaya başlıyoruz değilmi hep beraber

🌱Oturum ve kimlik icin basvurular yapilacak

🌱Ortopediye gidilecek

🌱Vakit kalirsa mutfak esyasi alacagim, sıfırdan ev düzüyoruz suan, tatli ama yorucu

🌱Güzel dusunulecek, güzel muzikler dinlenecek.

🌱 10 bin adim

🌱 namazlar aksamayacak

🌱yarin bi sinavim var online. Ama konulari yine de okumam lazim.

🌱kitap okumaya vakit yok ama 15 sayfa da olsa okuyacagim

🌱dizi sanirim izleyemem, trafik olursa yolda 1 bölüm

Temizligi yardimci abla yapacak, yemekleri annem. Bakalim ne kadarini yapabilicem hedeflerin :))

🌱Ortopediye gidilecek

🌱Vakit kalirsa mutfak esyasi alacagim, sıfırdan ev düzüyoruz suan, tatli ama yorucu

🌱 10 bin adim

🌱 namazlar aksamayacak

Temizligi yardimci abla yapacak, yemekleri annem. Bakalim ne kadarini yapabilicem hedeflerin :))
Oturum ve kimlik başvurusu ne için 🌸

Bende bi 5 6 sayfa pdften okudum. Birazda siriye okuttum ama o karıştırıyo 😂😂 bu pdf tekinidd bitirmek istiyorum yarım kalsın istemiyorum çok zorlanırsam alıcam kitabı öyle okucam artık

yarın yapacaklarım. Dışarı çıkıcam o yüzden eve erken gelebilirsem süpürge açarım
Yemek yapıcam
1 konu çalışıcam derste
Kitaplar gelirse başlıcam. Gelmezse madonnayı bitiricem. Yarın kitap okumaya başlıyoruz değilmi hep beraber
Günaydın :KK200: evet canım başlayalım artık herkes okuduğu sayfayı söylesin ama senin kitaplar daha gelmedi

Siri kitap da mı okuyormuş hay Allah kardeşlerim ayfoncu da benim hiç ayfonum olmadı bilmiyorum :cry:

🌱Ortopediye gidilecek

🌱 10 bin adim

🌱 namazlar aksamayacak

Trafikte dizi izlemek ha ha 😂

Azmine hayranım 10bin adım Ramazandan sonra eşlik edicem inşallah sana

Sınavın varsa kitabı zorlama istersen ne sınavına giriyorsun sanırım üniversite okuyorsun

X