🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Evet ev düzme ise tabii ki alınacaklar alınacak
Eşin eli açık olması bir yönde iyi benim eşimin de eli açıktır ama ben bazen fazla aşırıya kaçtığımı düşünüyorum sözde minimale geçmiştim az önce hesap yaptım bu ay sadece kıyafet harcamam 402 tl tutmuş

Benim de eski esim boyleydi, sonunu hic dusunmeden harcar, harcatirdi.

Ihtiyacsa bisey diyemem ama keyfiyse ve minimale gecmisin 402 tl ise bence vakitlice birikim ve harcamalari da yönetmeye basla.

Ben biraz giyim tarzimi degistirdim. Cok kisa, cok acik, cok dar seyleri ayirdim, daha derli toplu seyler tercih ediyorum artik. Gecen hafta 6 7 bin liralik kiyafet aldim. Ama bu hep böyle olucak degil, guzel kullanirim dikkat ederim ve beni bayaaaa uzun sure goturur bisey almam. Bir kerelik bir yatirimdi.

2417ED76-12B5-489C-BBE4-2426ACB629F5.jpeg
Niloşcumm annemde de varmış bundan küçüğü alcam kendime 😂😂 Niloyatospikk Niloyatospikk

Al canım al harika oluyor bunlar çabuk büyüyor sanırım komşunun camında sarısını gördüm ona da içim gitti 😅
Güneş gördükçe hep açıyomuş canım çicekleri. Annnemde de bitane beyazı var oda diyo mavisini görmüş internette biyerde görürsem mavisini alcam diyo😂 şimdi uğrayacağım yerler vardı taşıyamam diye almadımda. O gelirken bana getircek 😂😂

Benim de eski esim boyleydi, sonunu hic dusunmeden harcar, harcatirdi.

Ihtiyacsa bisey diyemem ama keyfiyse ve minimale gecmisin 402 tl ise bence vakitlice birikim ve harcamalari da yönetmeye basla.

Ben biraz giyim tarzimi degistirdim. Cok kisa, cok acik, cok dar seyleri ayirdim, daha derli toplu seyler tercih ediyorum artik. Gecen hafta 6 7 bin liralik kiyafet aldim. Ama bu hep böyle olucak degil, guzel kullanirim dikkat ederim ve beni bayaaaa uzun sure goturur bisey almam. Bir kerelik bir yatirimdi.
Aslında çok da ihtiyaç değildi kot pantolon aldım istediğim model arıyordum buldum o yüzden aldım almışken kazak da iç çamaşırı da aldım. Ben de giyim tarzımı baya değiştirdim eskisine nazaran daha spor takılıyorum minimale geçtim derken dayanamadım yine aldım ama bir taraftan gardolabımda giymekten bıktıklarımı da kaldırıyorum azalmış oluyor bir yönden

Güneş gördükçe hep açıyomuş canım çicekleri. Annnemde de bitane beyazı var oda diyo mavisini görmüş internette biyerde görürsem mavisini alcam diyo😂 şimdi uğrayacağım yerler vardı taşıyamam diye almadımda. O gelirken bana getircek 😂😂
Aa mavisi de mi varmış ben de bakayım internetten adı ne diye geçiyor acaba cama koydum ben de bi komşumun camında mavi orkide gördüm çok fena kıskandım 😅eşi doğumgününde almış duymayan kalmadı 😅önümüzdeki hafta ben de eşime aldırmayı düşünüyorum 😅

Kız siridenmidir dersin😂
Bende rüyamda gördüm zatenntelefonun arkası şişmişti iyice bataryası. Gercek gibiydi. Bu ara çok ısınıyo ondanmı aklımda kaldı noldu😂😂 ıos güzel canım ama yenileri aşırı pahalı yaa bu bozulsa nebileyim o paraları vermeyi düşünmem sanki 😬
Evet pahalanmış erkek kardeşim çok takip eder piyasasını benim Huawei Mate 20 ilk çıktığında eşim hediye almıştı ama düşe düşe kamerası iyi çekmiyor IOS istiyorum ben artık dedim 😅evlendiğimizden beri 11 yıldır 3.tlf yaranamıyorum ben sana diyor 😅

Aa mavisi de mi varmış ben de bakayım internetten adı ne diye geçiyor acaba cama koydum ben de bi komşumun camında mavi orkide gördüm çok fena kıskandım 😅eşi doğumgününde almış duymayan kalmadı 😅önümüzdeki hafta ben de eşime aldırmayı düşünüyorum 😅
Tamam ben de bakayım canım sağol maviyi de isterim bu çok bakmak istemeyen bir çiçekmiş tam benlik
Evet canım işte biz baktıkta bi siyede vardı onada güvenemedim yurtdışındamı geliyo anlayamadım. Bunların kökeni madagaskarmış. Daha iri çicekliymişler asıl onlar. Bu yerlisiymiş. Annem koca gün çicek videoları izliyorda :KK70::KK70:

ahaha aldır canım direk söylüyomusun ben bundan istiyorum diye yoksa imamı ediyosun😂😂

benimde isteme çiceğim vardı orkidem. Evlenene kadar annem baktı çok güzeldi. Evlendikten sonra ben hakkın rahmetine kavuşturdum onu😂 sonra öldüğünğ duyunca kayınpederim doğum günümde almış mor gibi bitane. Onuda öldürdüm. Daha orkide istemem😂😂😂

Bu ay kişisel harcamam sadece şarjlı diş fırçası 🤩
Geçen ay kıyafet baya aldım bu ay ara verdim.. çünkü eskiyen yıpranan herşeyi çıkardım evden..
Trend...yol dan baya sweet aldım kotondan bayıldım hepsine şimdi eşime biraz kışlık almamız lazım sezon sonu indirimlerinden ama bedenler yok millet saldırmış 🤣🤣
Aynen bedenler hep olmuyor ben çok tşört sweat almam en fazla 3 tanedir minimale geçtim azalttım onları ama gömlek klasik bazı kıyafetlerimi azaltamıyorum çünkü çok seviyorum
Kız şarjlı diş fırçası mı iyi günlerde kullan 🥰ben bimden alıyorum diş fırçamı :KK70:

Evet pahalanmış erkek kardeşim çok takip eder piyasasını benim Huawei Mate 20 ilk çıktığında eşim hediye almıştı ama düşe düşe kamerası iyi çekmiyor IOS istiyorum ben artık dedim 😅evlendiğimizden beri 11 yıldır 3.tlf yaranamıyorum ben sana diyor 😅
Ahaha yaa yaranamamak değildirde insan neyi alsa aklı almadığında kalıyo😂😂 Yani benim şahsen öyle.
ama huaweide güzel canım benimde abim kullanıyo. Samsung aldı sonra beğenmedi geri eski telefonuna döndü. Benimde bozulsa bende bidaha alırmıyım o kadar paraya ios bilmem 😬

Evet canım işte biz baktıkta bi siyede vardı onada güvenemedim yurtdışındamı geliyo anlayamadım. Bunların kökeni madagaskarmış. Daha iri çicekliymişler asıl onlar. Bu yerlisiymiş. Annem koca gün çicek videoları izliyorda :KK70::KK70:

ahaha aldır canım direk söylüyomusun ben bundan istiyorum diye yoksa imamı ediyosun😂😂

benimde isteme çiceğim vardı orkidem. Evlenene kadar annem baktı çok güzeldi. Evlendikten sonra ben hakkın rahmetine kavuşturdum onu😂 sonra öldüğünğ duyunca kayınpederim doğum günümde almış mor gibi bitane. Onuda öldürdüm. Daha orkide istemem😂😂😂
Benim de kaç tane orkide beni terketti yalnız değilmişim 😅
Artık bakmayı öğrendim geçen bıktım dedim sattım elimdekiler sonra buradaki orkidesever arkadaşı anlattım eşime ertesi gün gitmiş almış gelmiş maşallah iyi şuan

Yok ima etmem söylerim komşunun eşi mavi orkide almış diye ben sana almıyor muyum nankör der 😂ama özel günler yaklaşınca strese giriyor ne alayım söyle onu alayım diyor beğenmezsin bir de diyor ben de siparişimi eşime söylüyorum :KK70:

Ahaha yaa yaranamamak değildirde insan neyi alsa aklı almadığında kalıyo😂😂 Yani benim şahsen öyle.
ama huaweide güzel canım benimde abim kullanıyo. Samsung aldı sonra beğenmedi geri eski telefonuna döndü. Benimde bozulsa bende bidaha alırmıyım o kadar paraya ios bilmem 😬
Yok kız Samsungtu eski tlfnum Huawei istemem bir daha dedim kocam kızdı 😅sana iyi alan da kabahat dedi 😂 nasipse bir dahakine ıos pahalı baya ama kardeşlerim hep ıos 😂artık merak etmeye başladım

Bugün tembel takilicam dün bir çok isi yaptım ya rahatlığı çöktü üzerime.
Ama eşimin de hakkini yiyemem.
Iki gün boyunca çocuklara o baktı her şeyiyle ilgilendi parka götürdü.
Baktı benim işlerim uzun sürecek yemekler benden dedi iki gün boyunca ben yemek yapmadım.
Devamli dua ediyorum. Allah im esimin kalbini bize karşı merhametle doldur diye sanırım duam kabul oldu 🤗
Amin canım amin 🥰daim olsun inşallah
Bende anneme geldim bugün giderkende gezine gezine gidicem azcık yürüyüş olsun valla evde otur otur iyice😬
İyi olmuş ben de anneme uğradım geldim eve
Dışarıda yürüyüş yapasım hiç gelmedi serin hava oruç var bir de eve geldim

Ütüyü yaptım oh şükür
10 sayfa Kuran okudum
Şimdi oturuyorum eşim işe gidecek akşama kalan yemekleri yerim 😁yemekten sonra evi süpüreyim diyorum azcık süpürge istiyor yine

Yok kız Samsungtu eski tlfnum Huawei istemem bir daha dedim kocam kızdı 😅sana iyi alan da kabahat dedi 😂 nasipse bir dahakine ıos pahalı baya ama kardeşlerim hep ıos 😂artık merak etmeye başladım
Sen bozulunca aldır canım o zaman 😂 güzel ios memnunum bende 🥰
Amin canım amin 🥰daim olsun inşallah
İyi olmuş ben de anneme uğradım geldim eve
Dışarıda yürüyüş yapasım hiç gelmedi serin hava oruç var bir de eve geldim
Bende dönüşte yol üstünde birkaç yere uğradım canım o bile yetti 🤣🤣 bizim bura sıcak güzel hava 🤗

X