🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Sen o kolla iş bile çok yapma dicem ama maşallahın var inan ki yazdıklarını okurken takdir ediyorum ben şimdiki gibi uzatır bacaklarımı otururdum

Bir sey yaptigim yok ya oyalanmak icin puding falan yaptim :))

Kitap okumak da zorluyor tutamiyorum kitabi
E dizilerden gözlerim agrimaya basladi
Disari cikmak yasak

Kendime mesgale buluyorum :)

Şuan iyi canım bişey yok benim hep gece başlar gündüz çok nadir değişiğim
inşallah olmaz canım bidaha. Hamilekikte kullanılır mı bilmiyoeum ama renni talcid veya gaviscon çok iyi geliyor

İftara 2 saat 20 dk çarşaf böreğine giriştim hadi Bismillah
İşte kadın yaaa. Biz kadınlar çok vefakarız. Hasta hasta kıyamadı kocasına kolay gelsin canım ellerine sağlık şimdiden

Bu kadar güzel tarif edilir aynen öyle canım kıyamadım yaptım ama o da benim istediklerimi yapıyor biraz da karşılıklı

Bitti bu sefer yumaklar açarken yırtıldı çok hamuru yoğurmadım özdeşleşmedi sanırım acele ettim

Eklentiler

• IMG_20210425_185932.jpg
    142,9 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_20210425_185252.jpg
    204 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_20210425_183504.jpg
    125,6 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_20210425_174705.jpg
    91,5 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20210425_174344.jpg
    55,2 KB · Görüntüleme: 22
Bu kadar güzel tarif edilir aynen öyle canım kıyamadım yaptım ama o da benim istediklerimi yapıyor biraz da karşılıklı
Tabiki canım tek taraflı biyere kadar olur zaten güzel bi evliliği yürütmenin en önemlilerinden biri bence bu. Allahım kimsenin evinde ağız tadını, eşlerimizle muhabbetimizi bozmasım

Müsait olunca hamurun tarifini yazar misin kuzum?
1 fırın tepsisi için 2.5 bardak su koyuyorum 2 tatlı kaşığı tuz tepeleme olmasın
Aldığı kadar un
Kulak memesi kıvamında hamur yapıyorum tıkız olmaması lazım açılmaz yumuşak olsun hamur ele yapışmayacak gibi iyi yoğrulursa hamur güzel açılıyor sonra yumaklara ayırıyorum içine isteğe göre ıspanak pırasa kıyma patates lor katılabilir böreği fırına vermeden evvel de üzerine yoğurt yumurta karışımı sürüyorum

Iyilesince yapicam, kaydediyirum. Fotografini atarim
Tesekkurler canim

Ellerine saglik bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…