🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Bugün çok iş yaptım tatlım elime tlf alamadim ki
Kolay gelsin cAnımm
Bende kaydettim valla

Mutfak toplandı. Bulaşık makinesi açıldı o bittikten sonra çay içeriz artık. Bütün çay bardakları makineye girmişte

10019 adım

1 film izlendi, "Tamam mıyız?" Kadrosu guzel, film de efsane degil ama iyiydi

Salıdan Cumartesiye 4 sınavım var, ders çalıştım azıcık.

Namazlar aksamadı

Kuran dersleri gece devam

Dizi izlemedim
Kitap okumadim.

Günün raporu

Iyilesince yapicam, kaydediyirum. Fotografini atarim
Tesekkurler canim

Ellerine saglik bu arada

Kolay gelsin cAnımm

Bende kaydettim valla
Kızlar şunu eklemeyi unuttum yumakları tabak büyüklüğünde açtıktan sonra üzerlerini yağlayın hamurun çabuk açılması için dinlenmeye bırakın salsın hamur elinizle yoklayın hamur salmışsa açmaya başlayın

Ben de mutfağı topladım kahvemi içtim eşim çayını içti
Benim öyle çay bardakları bittiği zaman vitrine gidiyorum tin tin tin
Afiyet olsunn hızlısın maşallah
Bende öyle konsoldan alıyorumda şimdi konsolun önüne koltuğu çektim kapattım onu zor olur almam diye dedim 1 saatlik programda yıkanıversinler sonra içeriz

Afiyet olsunn hızlısın maşallah
Bende öyle konsoldan alıyorumda şimdi konsolun önüne koltuğu çektim kapattım onu zor olur almam diye dedim 1 saatlik programda yıkanıversinler sonra içeriz
O bardak dolabını açınca hepsinin makinada olduğunu anlayınca gözlerin pörtlemesiaman Allahım hepsi makinada diyorum kız 2 tanecik yıkayıverseydin ya makinayı bekliyorsun

O bardak dolabını açınca hepsinin makinada olduğunu anlayınca gözlerin pörtlemesiaman Allahım hepsi makinada diyorum kız 2 tanecik yıkayıverseydin ya makinayı bekliyorsun
Aynı şeu bemde de oluyo bi hüzün çöküyo Bitti bile kız içiyorum

Eklentiler

• 16EF6BB9-6690-4DB0-949E-EEA6F5D02E8D.jpeg
    84,9 KB · Görüntüleme: 27
Hadi bir hisimla topladin diyelim cayi kahveyi ne ara ictiniz bir de biz iftari sizden önce yapiyoruz. Cayimiz da yemeğin hemen arkasina hazır ama ben hala icemedim ooy oy
Yemek bulasigini hallettim de cay tatlı bulasigina dokunacak dermanim kalmamış. Sahurda yapicam geri kalanını.
Maşallah çalışkan buradakiler ya hu

Hadi bir hisimla topladin diyelim cayi kahveyi ne ara ictiniz bir de biz iftari sizden önce yapiyoruz. Cayimiz da yemeğin hemen arkasina hazır ama ben hala icemedim ooy oy
Çayı iftar yapmadan demliyorum eşim zaten yemeği yediği gibi çayla sigara doğru balkona gidiyor ben de mutfağı topladıktan sonra akşam namazını kılıp hemen nescafemi yapıyorum öyle oluyor yani önceden mutfağı dağınık bıraktığım olurdu şimdi buraya yazıyoruz ya yalancı çıkmayım diye topluyorum

Vay marifetli hatuna bak seeen. Ben anneme pasliyorum bu isleri

Yemek bulasigini hallettim de cay tatlı bulasigina dokunacak dermanim kalmamış. Sahurda yapicam geri kalanını.
Maşallah çalışkan buradakiler ya hu
Kusura bakma sen en çalışkansın aramızda maşallahın var sendeki enerjiyi ben 1 çocukla bulamıyorum boşuna sündük demiyorum kendime ben
He bu arada kendine bazen izin ver mesela bu akşam kendime izin veriyorum bardakları sahurda toplayım de kendini sıkma

Oh mis afiyet olsun ben nescafe içtim sahurda çay
Yazamadim bugün hiç buraya neler yaptığımı.
Genel temizlik yaptım niloyacim eve bakıp bakıp derin nefes alıyorum.
En çok mutlu olduğum konu yazlık kışlık ayrıldı.
Sadece o 2 saatimi aldı.
Kuran 1 cüz okuyamadım.
10 sayfa okudum devamı yarına artık.
Sen kaçıncı cuze geldin ?
Sen de benim gibi önceki hatmi bitirmeye uğraşıyordun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…