🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Üzülme nilooş benim dr hiiiç planım yooğ
Yok kuzum takmıyorum mübarek gün napiiim
Güna.. ay pardonn tünaydınnn
Bu saat olmuş ya sahuru uyumadan bekleyince öğlene kadar uyuyoruz haftasonlRı bu gece düzene girer inşallah
Ben ilk defa sahura kadar bekledim zor oluyormuş az da olsa uyuyunca iyi oluyor
Egzama varsa hiç kullanma canım sen onu zaten yanma yapmış yan etki hiç kullanma bence
Slmmm sabah 6 gibi uyudum midem ağrıdı gece hiç kendimde değilim valla
Allah korusun dikkat et çok iş yapma zaten hamilesin ilk 12 hafta bari biraz dikkatli ol canım lütfen
Niloyatospikk i p e k Z Zerre kızlar tatil modunamı aldınız kendinizi
Kızla ilgilendim biraz şimdi babası aldı anca oldu nezleyim hapşırıp duruyorum Kuran okudum kitap okudum daha hiçbir iş yapmadım

Geçmiş olsun canım

evet zor oluyor gercekten bu akşam uyurum artık bende

öyle yapıcam canım artık onun için olan şampuanlardan alıcam

geçmiş olsun canım akşamları bitki çayları falan iç belki bi faydası olur
Bende hiç bi iş yapmadım valla bi toparladım etrafı bi lavaboları temizledim o kadar

Sağol canım ekstra vitamin alıyorum bitki çayı ıhlamurdan hamilelikte çok içmiştim inan bıktım içesim gelmiyor
Sahura kadar azcık uyuyunca iyi oluyor

Ütü akşama yapayım hiç yapasım yok
Yemek de ıspanak yapayım diyorum kolay olsun hiçbir iş yapmadım ortalığı topladım tmm

Şifa olsun vitamin inşallah.
boşver canım hergün iş yap yap nereye kadar arada bi durmak gerek

Çok güzel canım Allah kabul etsin inşallah canım yetiştiririz arefe gününün akşamı da oluyormuş çok sevap diyorlar bayram akşamı bir senesinde öyle yapmıştım ben
Yaaa öylemiii inşallah canım geçen sene yetiştiremedim bi üzüldüm ki inşallah bu sene yetişir

Şifa olsun vitamin inşallah.
boşver canım hergün iş yap yap nereye kadar arada bi durmak gerek
Aynen canım inan şu sıralar iş yapmak gelmiyor içimden belli başlı yerleri temiz tutuyorum çok dipköşe girmiyorum eşim börek yapmıyorum diye kızdı yahu burnum şıp şıp ha bire mendille silip nasıl yapayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…