🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Aynen canım inan şu sıralar iş yapmak gelmiyor içimden belli başlı yerleri temiz tutuyorum çok dipköşe girmiyorum eşim börek yapmıyorum diye kızdı 😅yahu burnum şıp şıp ha bire mendille silip nasıl yapayım😅
Bende öyle canım valla cam silmeye niyetlendim kaldı sadece niyette. Oructan bence biraz enerjisizlik oluyor😂
Ahaha yaa yanında beklesin aktıkca silsin sen aç :KK70: :KK70:

Bende öyle canım valla cam silmeye niyetlendim kaldı sadece niyette. Oructan bence biraz enerjisizlik oluyor😂
Ahaha yaa yanında beklesin aktıkca silsin sen aç :KK70: :KK70:
Kız 2 tane cam silmiştim geçen gün diğerlerini silemeden o 2 tane de yağmurdan çamur oldu silmiyorum cam falan iyice bi güneş açsın öyle inşallah 😅

Yok yok börek kalsın 😅

Kız 2 tane cam silmiştim geçen gün diğerlerini silemeden o 2 tane de yağmurdan çamur oldu silmiyorum cam falan iyice bi güneş açsın öyle inşallah 😅

Yok yok börek kalsın 😅
Evet evet belli olmuyo o aralar aniden yağmur yağabiliyor valla bende bıraktım ramazandan sonraya 😂

el açmasımı olcak illa kuzum yufkadan yapıver çok isterse 😂😂

Evet evet belli olmuyo o aralar aniden yağmur yağabiliyor valla bende bıraktım ramazandan sonraya 😂

el açmasımı olcak illa kuzum yufkadan yapıver çok isterse 😂😂
Aa yufkadan istemez hiç yapma daha iyi diyor 😅

Aman Ramazanda senelik izne çıktık varsayalım😅bacaklarımı uzattım oturuyorum mendil hapşuruk işte çok şükür bu halimize 😅

Aa yufkadan istemez hiç yapma daha iyi diyor 😅

Aman Ramazanda senelik izne çıktık varsayalım😅bacaklarımı uzattım oturuyorum mendil hapşuruk işte çok şükür bu halimize 😅
aaa ne çokta bilirler bu erkekler yaa 🤣🤣
Aynen öyle yaa amaann boşver canım zaten gelen gidende yok yat gitsin bende öyle valla😂

X