🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Valla 5 mağazayı bulunduğumuz yerlede buluruz nie gittikki :KK53:
Ciddi insanlar orada bıkmadan usanmadan geziyorlar, ben yaşlı nineler gibi belim ağrıdı bacağım ağrıdı susadım acıktım :skandal:
Ah ben sabahın köründe yola çıkmışız bide bi baş ağrısı öldürdü beni o gün gezdim ama nasıl gezdim yarı baygın 😂😂 sonra istanbul da da bir öyle koca bi bina gezdik ordan aldk şükür ama 😂
Ciddi söylüyorum iyi ki almamışsınız 😅biz oturma odasına koltuk takımı baktık bi ara kaç tane mağaza gezdik dedik bu ne böyle fiyatlar uçmuş Bellona İstikbale gittik resmen Bellona İstikbal fiyatlarının üstünde satıyorlar Bellonadan beğenip almıştık
İşte inegöl ya bence artık herkes inegöl diye övüyo o yüZden bence nam salmışlar bunu kullanıyolar canım. Bizde oradaki söylenen fiyatların çok altında almıştık salon koltuklar ve yemek odası takımını. Oda bursadan geliyodu bide neye göre nasıl hiç bilmiyorum 😬😂
Hangi şehirden gelmiştiniz peki 😅
İstanbulda yaşıyorum canım ben ama istanbul dan baya bi uzağız aslında tekirdağ sınırındayız 😂
Ben de bir Nescafe yapiiim bari:kahve:
Afiyet olsun 🤗

Ah ben sabahın köründe yola çıkmışız bide bi baş ağrısı öldürdü beni o gün gezdim ama nasıl gezdim yarı baygın 😂😂 sonra istanbul da da bir öyle koca bi bina gezdik ordan aldk şükür ama 😂

İşte inegöl ya bence artık herkes inegöl diye övüyo o yüZden bence nam salmışlar bunu kullanıyolar canım. Bizde oradaki söylenen fiyatların çok altında almıştık salon koltuklar ve yemek odası takımını. Oda bursadan geliyodu bide neye göre nasıl hiç bilmiyorum 😬😂

İstanbulda yaşıyorum canım ben ama istanbul dan baya bi uzağız aslında tekirdağ sınırındayız 😂

Afiyet olsun 🤗
Gezmeyi seviyorsun ozaman..
Alışveriş yaptığımız zamanlar aklıma geldi şimdi, eşim mobilya gösteriyordu tv ünitesi falan o ne hayatım çok kibar diyodum, masa gösteriyodu bu ne çok narin çok kadın kadın mobilyalar bakıyorsun diyip fırçalamıştım:KK70:
Ben bildiğin has kütük koca koca şeyleri seçip gelmişim, tabi eşyalar eve gelince şok olmuştum..
Herşey küçük görünüyor o mağazalarda adamların asansörü bile bizim ev kadar gözüme küçük gelmiş tabi herşey:KK70:

Gezmeyi seviyorsun ozaman..
Alışveriş yaptığımız zamanlar aklıma geldi şimdi, eşim mobilya gösteriyordu tv ünitesi falan o ne hayatım çok kibar diyodum, masa gösteriyodu bu ne çok narin çok kadın kadın mobilyalar bakıyorsun diyip fırçalamıştım:KK70:
Ben bildiğin has kütük koca koca şeyleri seçip gelmişim, tabi eşyalar eve gelince şok olmuştum..
Herşey küçük görünüyor o mağazalarda adamların asansörü bile bizim ev kadar gözüme küçük gelmiş tabi herşey:KK70:
Ahaha ay gercekten dediğin orda çok farklı duruyp bide şimdi evler küçücük çok fena yanılıyoruz. Sonra sen tabi eşine bunlar çok büyük diyebildinmi onu fırçalayınca :KK70: :KK70:

Kızlar bioblas sarımsaklı şampuan kullandınızmı ya hiç. Bugün aldım 101de görüp. Kafam yanıyo resmen şuan :KK70::KK64:

Ahaha ay gercekten dediğin orda çok farklı duruyp bide şimdi evler küçücük çok fena yanılıyoruz. Sonra sen tabi eşine bunlar çok büyük diyebildinmi onu fırçalayınca :KK70: :KK70:
Ozaman karşımda konuşamıyodu pek :KK70: O bişi demeyince bende kendimi suçlu ilan etmedim tabi:KK53:
Şimdi olsa anammmm 3 sene konuşur susmaz

Valla bu kadar güzel anlatılabilirdi en güzel de yerleri gezmişsin daha ne diyim sen anlatırken gözümde canlandı bir kez daha aşık oldum şehrime çarşıları gezmedim deme sakın 😅korona olmadan önce kardeşimle fellik fellik çarşıları gezerdik 😅
Mudanya tek aşkım yazlığımız da var orada trilyeye ben gitmedim bak hiç çok güzel diyorlar

Trilye cok tatli bence ill firsatta gidin kuzum 😇💚

Günaydinlar efenimmmm :)))

Yeni kitap: Saatleri ayarlama enstitusu
Yeni dizi: Las chicas del cable

Adım hedefi: 10 bin

Köpekler gezdirildi. Güzel muzikler dinlendi.
Yemek icin malzeme siparis edildi.

Menu,
Ezogelin
Firinda köfte patates
Pirinc pilavi, Bulgur pilavi (kalabalikta pirinc yemeyen de var bulgur yemeyen de)
Cacik
Pancar salatasi
İspanakli börek
Baklava
Puding

Cocuk popülasyonu yüksek olunca yemekleri erken yapiyoruz, öglen yiyorlar 💛
Baklava hazir, pudingi ve pilavlari yaparim gerisi anneme bakiyor 🤣

Günaydinlar efenimmmm :)))

Yeni kitap: Saatleri ayarlama enstitusu
Yeni dizi: Las chicas del cable

Adım hedefi: 10 bin

Köpekler gezdirildi. Güzel muzikler dinlendi.
Yemek icin malzeme siparis edildi.

Menu,
Ezogelin
Firinda köfte patates
Pirinc pilavi, Bulgur pilavi (kalabalikta pirinc yemeyen de var bulgur yemeyen de)
Cacik
Pancar salatasi
İspanakli börek
Baklava
Puding

Cocuk popülasyonu yüksek olunca yemekleri erken yapiyoruz, öglen yiyorlar 💛
Baklava hazir, pudingi ve pilavlari yaparim gerisi anneme bakiyor 🤣
Günaydınnnn :KK200:
Ne güzel planı yapmışsın ayy bende daha hiç plan yok yataktayım daha 🙄

Ben başka bir markanın kullanıyorum canım ama öyle kafam yanmıyor dikkatli kullan istersen ben kendi kullandığımı beğeniyorum
Bende başka markanın kullanuyodum niloşum onda böyle bişey olmamıştı. Markette görünce alayım dedim kokusu falan çok hoşuma gitti aslında ama duştan sonra bi 10 dk falan yanma oldu saç diplerimde. Bakalım bidaha olcakmı. Egzama var saç diplerimde benim bide belki ondan dır

X