🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Bizde almıştık güzelyalıdan ama kalmak nasip olmadı 1 sene içinde sattı benim koca..
Mudanyanın köyünde arsa aldık bıraktık öyle 9 sene oluyo

Aa neden almadınız çok merak ediyorum orayı ben ya ama oldukça büyük gerçekten gez gez bitmez hatta yetmedi herhalde ek bina da yaptılar büyütüldü
Hemen hemen aynı modelleri burdada görmüştük canım. Dedik şimdi tee ordan buraya gelicek bi sorun olsa nasıl uğraşıcaz falan. Sonra istanbuldan biyerden aldık orasıda bursadan alıyormuş zaten yine ordan almış gibi olduk çok büyüktüü gercekten yarım gün gezebildiğimiz kadarını gezdik ama gezemediğimi z çok kısmı olmuştur

Doğru haklısınız çoğu mobilyalar buradan gidiyordur zaten
Türkiyede mobilya üretimi yoğunluğu en çok Ankara Bursa ve Kayseri var galiba yanılmıyorsam inan buradan alsanız daha pahalıya alırdınız belki de

Canım bende osmangazideydim önceden biliyorum aşırı kalabalık ve karışık insan olarak yani..
Nilüfer daha farklı birçok evin sitenin yeşillikleri bahçeleri otoparkları var sürekli etkinlikler oluyor yazarlar ne bilim tiyatrolar kahvaltılar kermesler, festival falan olmuştu korona gelmeden önce çocuklar nasıl eğlendi koca koca şişme parklar kuruldu anneler günü kutlandı falan...
Büyükşehir şehrimize iyi bakmadı malesef ama inş bundan sonra Rabbimin izniyle değişir herşey..
Bozbey demişsin adam heryere yetişmeye çalışıyordu ama adamın bütçe kısıtlıydı neyse fazla konuşmim burada tırsıyoz artık

Evet birde hani adı duyulmuş kaliteli falan diye sanırım bazılarında uçuk fiyatlar vardı. Yol kenarında bi mağaza vardı oraya girdik bi yemek odasına 35bin demişti. Bi masa bi konsol. Ama tabi dıştan da belli baya lüks bi yerdi. Oldu hayorlı işler diyip çıkıverdik
Bi ara buna da el atmak lazım dicem ama yok yapamıyorum abur cubur tatlı kurabiye hep canım çekiyor hiç yapmasam çikolata kaşıklıyorum
Kan şekerimiZmi düşüyo nabıyo tatlı çok isteniyo. İftardan sonra saldırası geliyo insanın bişeye

Aynen öyle kesinlikle Nilüfer çok farklı aradaki fark bariz belli adam kısıtlı bütçe ile yaptı yapacağını büyükşehir için zaten cumhurbaşkanı istifa etmesini istedi de etti ya şükür kurtulduk ben de konuşurum da korkuyorum

Aynen öyle bir de tanıdık yoksa mobilyacı kazığın alası yeniyor

Ben evlenirken bütün mobilyaları İnegöl’den almıştım.. yüzlerce mağaza içinde sadece 5 mağaza gezdim oraya gitmekteki amacım neydi acaba anlamadım

Ohh iyiki almamışız o zaman kız ahah
Ciddi söylüyorum iyi ki almamışsınız biz oturma odasına koltuk takımı baktık bi ara kaç tane mağaza gezdik dedik bu ne böyle fiyatlar uçmuş Bellona İstikbale gittik resmen Bellona İstikbal fiyatlarının üstünde satıyorlar Bellonadan beğenip almıştık

Ben evlenirken bütün mobilyaları İnegöl’den almıştım.. yüzlerce mağaza içinde sadece 5 mağaza gezdim oraya gitmekteki amacım neydi acaba anlamadım
Ben hala gidip gezmek istiyorum yeni yapılan avm yi eşim ne işimiz var orada diyor kardeşlerim evlenecek artık onların peşine takılır gezerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…