🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .

Benim bunun disinda hic bi sosyal medyam yok

Instami kapattim
Twitterda sadece bilgi amacli bi kac hesabi takip ettigim, takipcim olamayan bos bi hesabim var.
Facebook zaten kullanmiyordum
Daha yeni nesil seyleri bilmiyorum bile

Gezmeye geleninki nasıl başka oluyor geldiniz mi gezmeye 1 günde bitecek bir şehir değil çok gezilecek yeri var
Gerçekten öyle bende 2 kere geldim birinde küçüktüm babam iş için gelmişti onunla günü birlik hiç gezemedik.
Diğerinde de nişanlıydık eşimle mobilya bakmaya geldik onda da mobilyayla gecti zman bi çarşısında durduk ulu caminin oralar birde yalnışmı adı tam bilmiyorum bedesten çarşısımı gardı orda gezindik iskender yiyip gelmiştik ama tekrar gelmeyi mudanya, cumalıkızık vs oraları gezmeyi çok istiyorum inşallah nasip olur
Sana diyorum da ben de yetiştirebilirim umarım
Yetişir inşallah yetişmezsede ramazandan sonra bırakmayı peşini az azda olsa bitirene kadar okuruz
Eşine mi vermiş şifreyi
Şifreyi değiştirtmiş giremesin diye

Benim bunun disinda hic bi sosyal medyam yok
Instami kapattim
Twitterda sadece bilgi amacli bi kac hesabi takip ettigim, takipcim olamayan bos bi hesabim var.
Facebook zaten kullanmiyordum
Daha yeni nesil seyleri bilmiyorum bile
benimde bi instagram bi burası var arada instayıd kapatasım geliyo ama bu sefer kim ne yapmış merak ederim diye kapatmıyorum

Valla bu kadar güzel anlatılabilirdi en güzel de yerleri gezmişsin daha ne diyim sen anlatırken gözümde canlandı bir kez daha aşık oldum şehrime çarşıları gezmedim deme sakın korona olmadan önce kardeşimle fellik fellik çarşıları gezerdik
Mudanya tek aşkım yazlığımız da var orada trilyeye ben gitmedim bak hiç çok güzel diyorlar

Biz eşimle 2 kez gittik gezdik hala gezmek istediğimiz yerleri var kaldı

Eşim her yaz zaten Bayramiçe balığa gidiyor kamp yapıyorlar göl kenarında yabani hayat orada istedikleri balık çok çıkıyor

Ben de bir belgesel izledim adam İstanbuldan oraya yerleşmiş kendi mesleğini orada icra ediyormuş denizcilik ile ilgili birşey okumuş şuan tam aklıma gelmiyor İstanbulun trafiğinden kurtuldum keşmekeşinden kurtuldum diyor. Emeklilik evet hikaye gibi nasip eşim çok istiyor emeklilik hayalini orada falan kuruyor benim de hayalim Mudanyada yaşamak hayaller hayatlar bu halimize şükür

İnşAllah nasip olur canım yine Bursaya gelmek bedesten çarşı asıl çarşıyı gezmişsin

İnstagram var benim de ama seviyorum belli kişiler için özellikle giriyorum seyahat edenlerin storyleri paylaşımları çok ilgimi çekiyor bir de yazarların falan kendi orijinal hesapları ya onlar çok ilgimi çekiyor

Ben Instagram uygulamasını sildimçokta iyi oldu önceden hiç abartısız saatlerce boş boş video izler dururdum ama artık ilgimi çekmiyordu bende sildim ve çok iyi oldu

Benimde eşim Mudanya yı çok seviyor oraya taşınmayı düşünmüştü ama uzak baya şehre diye ben istemedim
Ayyyy valla oğluma hamileyken az gitmedik balık yemeye nasıl özledik gezmeyi ya korona bitsin artık

Yaşam olarak gayet rahat aslında herşeye kolaylıkla ulaşabilirsin ama eski tadı yok bizlere göre, olması gereken hakettiği yerde değil diyeyim..
Aynen öyle sana katılıyorum malum eski başkan yapacağını yaptı alt yapı berbat aşırı kalabalık bir şehir oldu trafik artık İstanbuldan farksız çok daha güzel olacak olan şehir resmen katlediliyor her yer bina oluyor anlam veremiyorum o yapılan binaların altına hemen alışveriş merkezleri ileride birçok insanın köy hayatını tercih edeceğini düşünüyorum hani bir film vardı izlediniz mi bilmiyorum entel köy efe köye karşıydı galiba adı o gerçeğe dönecek gibi duruyor yeşil doğa özleniyor ama her yer beton yığını

İnşallah canım. Eşim beğenmedim bursayı bidaha gitmeyiz dedi bikaö kere ama dedim neresini gezdikki. Bi mobilyummu ne oraya gittik bide çarşısına. Ama giderken o yemyeşil yollar falan beni benden aldı

bende buraya girince ğek girmiyorum ama öyle takip edip merak ettiğim hesaplar var benimde o yüzden kapatamıyoeum
Ben Instagram uygulamasını sildimçokta iyi oldu önceden hiç abartısız saatlerce boş boş video izler dururdum ama artık ilgimi çekmiyordu bende sildim ve çok iyi oldu
Tamamen hesabınımı sildincanım. Çok vaktini alıyosa çok iyi yapmışsın valla. Ben buraya gireli instayı unuttum baya

Bizim denize yakın yazlık var o satılacak başka yerden almayı düşünüyoruz yine Mudanyada tabii her yaz gideriz özledim gerçekten sosyal aktiviteleri olan bir ilçe her akşam yürüyüşe çıkmak hele sabahın erken saatinde gün doğumunda yürüyüşe çıkmak bir harika yazın çok aktivite var harika bir ilçe

Yok hayır telefonumdan uygulamayi sildim.

Aa mobilum a mu gittiniz baya uzak İnegölde o avm yi hiç gezmedim yeni yapıldı çok büyük mobilya avm si eşime diyorum gezelim neler var bakalım yok istemem diyor köye giderken de yolumuzun üstü

Ayy o yeşillikler kalmadı be artık canım inan

İşte sırf bu sebepten bence herkesin küçükte olsa bi arsası olmalı herhangi biyerde çünkü gelecekte dediğin gibi büyük çoğunluk doğal hayatı tercih edecek kendi ekip ektiğini yemek isteyecek..
Görükleye yakın köyler olduğu için birçok şey buraya ulaşıyor mesela İnan tatları okadar farklıki yumurta hele bukadar fark olur yani

Yok hayır telefonumdan uygulamayi sildim.
Çok iyi yapmışsın valla canım çok canım isterse tarayıcıdan girip bakablirsin telefonda olduğunda vakşt alıyo
Evet oraya gittik canım. Baya büyüktü valla gez gez bitiremedik sonuç olarak almadan geldik olsun güZeldi yine

insanoğlunun olduğu yerde her güzel şey son buluyo malesef canım inanırım

Aynen öyle bak bir de Nilüfer ilçesi ile Osmangazi çok farklı Mustafa Bozbey geçseydi başkanlığa ah ne güzel olurdu ama olmadı öteki de biliyorsundur zaten olanları Osmangazi beton sürekli bina yapılıyor Nilüfer öyle mi gerçi orası da hızla yapılaşmaya başladı işyeri çok oluyor oraya da ama burası gibi değil
Görükleye metro da gidiyor ulaşım kolay mesela

Aa neden almadınız çok merak ediyorum orayı ben ya ama oldukça büyük gerçekten gez gez bitmez hatta yetmedi herhalde ek bina da yaptılar büyütüldü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…