🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Valla süper olmuş ben yapmadım yani yapabilirdim ama bilerek yapmadım benim koca öyle bi meyve alışverişi yapmışki şok oldum bukadarını çürütmeden bitirebilsek keske bide tatlı yaparsam herşey kalır dedim..
Malzemeler hazır 4 5 gün sonra falan kesin denicem bende

Meyveler ile tatlı,pasta falan yapabilirsiniz

gusülünü al sahurunu yap. sabah öğlene kadar niyet edebilirsin demisti hocamiz. o zamana kadar adetininde bitip bitmediginden tam emin olursun canım

Normalde leke gelmediyse ve bugun normal bitis gununse sahurdan once gusul al ama eger 4-5 . Gununde leke gelir diye dusunuyorsan sabah al yerinde olsam sahurda alirdim borc birikmesin

Normalde leke gelmediyse ve bugun normal bitis gununse sahurdan once gusul al ama eger 4-5 . Gununde leke gelir diye dusunuyorsan sabah al yerinde olsam sahurda alirdim borc birikmesin
Sahurda alim.
Gidip uyuyayim 3 de kalkicam daha banyo yapicam oyy ki ne oyy.
Kocaya diyeyim de sahuru o hazırlarken insallah hazirlar.ben banyo yapayım o sayede 20 dakika fazla uyumuş olurum.

Canım yine yalnış bilgilendirmek istemem ama sanki sahurdan önce gusül alsan daha doğru olur gibi geldi bana. Sabah duruma göre niyetlersin.
Şimdilik yokama kaderde varsa bilemem
Hayırlı zamanda inşsllah olsun hayırlısıyla canım

Kendimi Yemekteyiz programında gibi hissettim bu akşam bi tencerede çikolata sosu karıştırıyorum bi tencerede kremayı baya komiktim saf gibi gündüz gez sonra iki ayağı bir pabuca sokmak tam bir sündük işi
Ama gerçekten azmini tebrik etmek lazım
Ben olsam tatlıya asla girişmez hazıra kaçardım

N Narinkimse arkadaşım din öğretmeni o doğru bilgi verir diye düşünüyorum ben bu konuda bişey diyemeyeceğim canım kendi yaptığımı söyleyeyim oruca başlamadan sahurda yahut akşamdan guslümü alıyorum

Ama gerçekten azmini tebrik etmek lazım
Ben olsam tatlıya asla girişmez hazıra kaçardım
Canım çok istedi Magnolia ondan teşekkür ederim
Bayadır yemedim eşime göre o tatlı değil şerbetli seviyor. Bir türlü yaranamadım şu herife sürekli ağır yemekler istiyor bazen gına getiriyor insana

Ramazanda nedense daha çok çeşit oluyor dimi bereket oluyor daha meyveler duruyor çilekler 1 günde yarısından çoğu çürüdü ziyan oldu aldığım gibi o akşam yemek gerekiyormuş sanırım

Ramazanda nedense daha çok çeşit oluyor dimi bereket oluyor daha meyveler duruyor çilekler 1 günde yarısından çoğu çürüdü ziyan oldu aldığım gibi o akşam yemek gerekiyormuş sanırım
Çileğin ömrü çok kısa dalından koptuktan kısa bir süre sonra çürümeye başlıyor

Çileğin ömrü çok kısa dalından koptuktan kısa bir süre sonra çürümeye başlıyor
Bizim köyde evin önündeki bahçede var sabah uyandığımız gibi bahçeye gidiyoruz kızaranları görüp sabah aç karına yemek o kadar zevkli ki ama orası soğuk olduğu için biraz geç oluyor benim kız çok seviyor çilek pazardan sık alıyoruz 1 günde yendi yendi çürüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…