🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Banka kartlarini iptal ettim hemen. Polise ancak birazdan gidebilirim.

Dukkanlara mi sorsam derken dukkanlar kapandi. Tam iftar ustuydu. Adama da söyleyemedim. Simdi cesaretimi toplama zamani
İnşallah bulunur canım ya küçük yerse bulunma olasılığı daha çok aslında
Günün raporuyla geldim.

11479 adim simdilik

Ders calisildi

Dizi izlendi + film izlendi

Kitap okundu

Namazlar aksatilmadi suana kadar.

Hic bi is yapilmadi

Birazdan kuran calisirsak bi de yatsiyi atlamazsak verimli bi gün olucak
Valla süper daha ne olsun
Wuuuu süper görünüyorrrr ellerine sağlık
Ay gerçekten mi sağol tadı da çok güzeldi ben genelde bunu kafelerde yemeyi çok seviyorum bi deniyim dedim oldu

Şu grupta 1 saat 44 dakikada 3 çeşit yemek yanınada tatlı çıkarırım diyecek bir Aslan yokmu acaba
Kendimi Yemekteyiz programında gibi hissettim bu akşam bi tencerede çikolata sosu karıştırıyorum bi tencerede kremayı baya komiktim saf gibi gündüz gez sonra iki ayağı bir pabuca sokmak tam bir sündük işi

Evi süpürdüm
1 makina çamaşır dürdüm
Mutfak toplandı
Bulaşık makinası çalıştırıldı
Şimdi 1 makina daha çamaşır asılacak
Püf yoruldum
Namaz kılarım azcık daha Kuran okurum biraz da kitap inşallah

Malesef istanbulun göbegi

Saglik olsun, su donemde hic bi kuruma gidesim yok ama mecbur yabanci subeye gidicem haftaya.

Çorba yemek salata çay hazır veee
Magnolia da hazır Eki Görüntüle 2832178
Nefis gözüküyor valla ellerine sağlık
Ahh geçmiş olsun canım. Biraz uğraştırıcı olur kartlar kimlikler falan ama en önemlisi umArım maddi kaybın fazla yoktur
Ben de dondurma yedim geçen buz gibi diş etlerim ne sızladı senin de midene dokunmuş olabilir
Ah sorma canım biyandan dişte biyan dan miğde. Birkaç gün fena vurdu nolduysa

Evde süt varsa eğer ,kaynamış soğuk süt çok iyi geliyor
Sıcak süt normalde çok dokunuyo bana canım. Soğuk denerim ama hazır süt var onu kaynatıp soğumasınımı beklicem
Mide koruyucu evet fayda edebilir dene bakalım rezene çayı da çok rahatlatıyor bilgin olsun bi ara ben içiyordum
Bir kaççgüm kullanayım dedim sahurlarda canım en azından. Rezenem yok yaa aslında almak gerek evde bulunsun

Miden için mutlaka rezene çayı tavsiye ederim hani şu doğadan sallama olanlar var ya oldukça mideyi rahatlatıyor

Ben de dondurmayı çok soğuk yedikten sonra nefes aldıkça diş etlerimi nasıl sızladı ilk defa böyle birşey yaşadım

Ben sizi Mersin de yaşıyor olarak biliyorduminşallah güzel haberler alırsınız

Yazlari giderdik mersine, pandemiden evvel :))
Istanbulda yasiyorum devamli olarak

Pek param yoktu
Aaa fakirligin guzel yani hahahah :)

Yarın eşim mutlaka kaçar bir markete falan bi ara mutlaka aldırıcam kuzum
Biraz bekletip yemek gerek heralde bide şimdi yeni yaza giriyoruz yeni yemeğe başlıyoruz diye alışık değilmiyiz ne ondan olabilirmi acaba

Yarın eşim mutlaka kaçar bir markete falan bi ara mutlaka aldırıcam kuzum
Biraz bekletip yemek gerek heralde bide şimdi yeni yaza giriyoruz yeni yemeğe başlıyoruz diye alışık değilmiyiz ne ondan olabilirmi acaba
Yok korkma Ramazana girince çok kimsede oluyor rezeneyi dene geçmezse doktora gidersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…