🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Bir uye mersine mi atanmisti
Mersine yerlesmeyi mi dusunuyordu

Bi konu vardi baya konusmustuk :))

Belki ordan aklinizda kalmistir
Hiç hatırlamıyorum desem. Neyse sorun yok.

Bir üye daha vardı ,siz tanışıyordunuz hatta,en son birlikte Ban yemiştiniz siz döndünüz ama onu göremedim

Yazlari giderdik mersine, pandemiden evvel :))
Istanbulda yasiyorum devamli olarak

Pek param yoktu
Aaa fakirligin guzel yani hahahah :)
İyi bari kzuum diğerleri içinde inşallah bulunur. Eşim bikere düşürmüştü cebinden hemde evin önünde arabadan inerken düşürmüş tam o anda motorsikletle birisi geçiyomuş o adam almış. Eşim direk polise gitmişti orda aramıştı adam cüzdanı düşürmüşsünüz diye inşallah iyi birisi bulurda içinde numaran falan varsa eğer arar
Evet öyle yapacaksın
Tamam kuzum çok teşekkür ederimm
Yok korkma Ramazana girince çok kimsede oluyor rezeneyi dene geçmezse doktora gidersin
Evet canım miğde sorunu oluyor. Şey dondurma için demiştim biraz bekletip yemek gerek sanki hemen dolaptan cıktığı givi yemeyelim diye

Yarın hazır eşimde evdeyken salonun camını silmeye niyetlensemmi diyorum ona itelerim belki
Birde azcık koltukların yerini falan değişirim teklileri camın önüne çekerim içim açılsın otururken

Yarın hazır eşimde evdeyken salonun camını silmeye niyetlensemmi diyorum ona itelerim belki
Birde azcık koltukların yerini falan değişirim teklileri camın önüne çekerim içim açılsın otururken
Çok iyi oluravizlerini falanda sildir

Son düzenleme:
Çok iyi oluravizlerini falanda dildir
Kız yapsa keşke çok yeltenmiyo öyle ev işlerine ama cam konusunda bikere ben silerken karşı apartmanda da bi adam siliyodu. Onu görünce bırak ben silerim dedi o gün bugündür evdeyse kendi yapıyor camlarda yardımcı oluyor. Bende evdeyken bunu değerlendireyim

Evet bekletmek gerekiyor öbür türlü buz gibi oluyor

Keşke karşı apartmanda ki adam avize de silse

Sende şey de ,karşı apartman da ki adam da avize siliyor de belki gaza gelip silersonra eşin de şey der "sen nerden biliyon".der
He dicek sen orayamı bakıyosun nerden biliyosun valla hiç çekilmez sonra kız dediğime pişman eder beni ben gururumla silerim Avizeyi otururum

Zerre söyledi dersinşaka şaka Allah korusun Rabbim huzurunuzu bozmasın inşallah
Ahaha dur yine bi şansımı denerim yarın sağolasın canım aminn, Rabbim sana da istediğin şekilde hayırlı bir evlilik nasip etsin Varmı düşüncen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…