🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Nasıl yapış yapışmış herşeye muhalefetlet zaten millet vazelini mobilyalarına bile sürüyo toz olmasın diye

Sen yazınca Internetten açtım okudum hemen

evet her zaman kullanmalıyız aslında hatta ve hatta çamaşır suyu gibi ağır kimyasalları hiç kullanmamak gerek ama işte yine kullanıyoruz olmuyo kullanmadan

Bi bakıyım canım belki dolapta vardır apranax çok dayanamıcaj gibi olursam onuda içerim çok teşekkür ederimm
Canım abdestlimi okumamız gerekiyo abdestsiz olurmu ona göre alıyım şimdi kalkıp öyle okuyım
Ben duşakabin için duşsil diye bişey kullanıyorum çok güzel her duşa girdiğimde camlara nerye gerekiyosa sıkıyorum. Çok zorlu leke varsa süngerle ovuyorum biraz bekletip su tutuyorum hiç kurulama falan gerekmiyor
Yer gök dua üstüne derler kuzum bende çok inanıyorum duanın gücünee. İçten edilen dua o kadar etkiliki. Bende geçenlerde hayatımda hiç unutmayacağım bir anım vardı o geldi aklıma
Birgün yüzüğümü kaybettiğimi farkettim. Evde falan takmıyorum dışarı cıkarken aradım bulamadım. Neyse bir iki gün evde aradım yok. Sonra eşime dedim gitti kesin biyerde düşürdüm unuttum falan o kadar moralim bozulduki ama maddi değerini geçtim eşim evlilik teklifi ettiği yüzüktü ondan çok üzüldüm. O akşam bulaşık yıkıyorum ama nasıl dua ediyorum Allahım nolur bi mucize olsun nolur biyerden cıksın dilimde yalnız bu dualar. Bulaşığı yıkadım duşa gireyim dedim ama iç sesim hiç susmuyo hep yalvarıyo Allah'a. Duştan cıktım abim aramış döndüm geri. Sen yüzük kaybettinmi dedi. O an ne hissettiğimi bilemedim. 4 5 gün önce arabasında yerde bulmuş . Atıcakmış son anda vazgecmiş öyle duruyomuş kaç gündür arabada o anda aklına ben gelmişim hemen aramış arabasnda düşürdüğümde olaydan en az 1 ay öncesi o gün o kadar çok inandımki Allahın bizimle olduğuna içten edilen her duayı duyduğuna

Saat olmuş 00.00 bizim adamın horlama sesi geliyor yatak odasından mutfağa
Gidim ağzına bur çorap basayım ben de misler gibi uyuyayim hadi hepinize iyi geceler.
İyi geceler canımm

İyi geceler canım Allah rahatlık versin ben de çıkıyorum bir sürü iş beni bekliyor
İyi geceler canım kolay gelsin ayriyetten

Yüzüğün bulunmasına çok sevindim benim de bu tarz bir vukuatım var çok şükür geri geldi

Millet watsap instagram storylerine hepsini bakıyor hangi birine yetişeyim yahu belli başlı kişilerinkine bakıyorum tamam sonra aa şu şuraya gitmiş diyorlar aa haberim yok inan ki bakmıyorum ki ben diyorum
Amann ben kapattım hepsini inan o kadar rahatladım ki
Ayy çok güzel kız valla bende bayılıyorum bu yaz bende kendime alsam
Nasıl yapış yapışmış herşeye muhalefetlet zaten millet vazelini mobilyalarına bile sürüyo toz olmasın diye
Nasıı kız ben anlamadım nereye ne sürüyorsunuz

Amann ben kapattım hepsini inan o kadar rahatladım ki

Ayy çok güzel kız valla bende bayılıyorum bu yaz bende kendime alsam

Nasıı kız ben anlamadım nereye ne sürüyorsunuz
Ben sürmüyoruda hatta ilk okuduğumda bu ne saçmalık demiştim düşünsene daha az toz olsun diye bildiğin mobilyalara pamukla vazelin sürüyorlarmış..
dokunduğunda nasıl bir his oluyor bilmiyorum ama salonumu bile bile yağlamak çok saçma geldi bana toz almayamı üşeniyorlar yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…