🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ben sürmüyoruda hatta ilk okuduğumda bu ne saçmalık demiştim düşünsene daha az toz olsun diye bildiğin mobilyalara pamukla vazelin sürüyorlarmış..
dokunduğunda nasıl bir his oluyor bilmiyorum ama salonumu bile bile yağlamak çok saçma geldi bana toz almayamı üşeniyorlar yani :skandal:
🤢🤢🤢 Düşünemiyorum bile bende biraz takıntı var elime krem sürerken bile gıcıklanırım bazen. Mobilya da vazelin mi gerçekten :skandal::skandal::KK70::KK70:

Günaydin😇

Sol kolum iki yerinden kırık 😶 iş yapmıyorum, annem mantı yapicak bugun 🙏
Oglumu da kardesim yikayacak.

Ben de gün bos gecmesin diye 2 saat ders calismak, 50 sayfa kitap okumak ve 2 bölüm dizi izlemek gibi bir hedef koydum. Oruc zorlamaya basladi artik adimlarimi saymiyorum ama yine de 10 bin altinda kalmamaya özen göstericem ❤

Oglum uyanmadan baslayayim, bismillahirrahmanirrahim 🙏

Beğenmedim🙃
Ama böyle olmaz. Şimdiden gitmelisin o zmn daha kötü şeylerle karşılaşırsın. Kanala gider falan.sorun erteledikçe büyür.😊
Çok haklısın ama korona dan dolayı korkuyorum 😔korona olmasa ortopedi,dişçi ve genel cerrahiye gitmem gerekiyor ama inşallah Ramazan'dan sonra hepsine gideceğim

Günaydin😇

Sol kolum iki yerinden kırık 😶 iş yapmıyorum, annem mantı yapicak bugun 🙏
Oglumu da kardesim yikayacak.

Ben de gün bos gecmesin diye 2 saat ders calismak, 50 sayfa kitap okumak ve 2 bölüm dizi izlemek gibi bir hedef koydum. Oruc zorlamaya basladi artik adimlarimi saymiyorum ama yine de 10 bin altinda kalmamaya özen göstericem ❤

Oglum uyanmadan baslayayim, bismillahirrahmanirrahim 🙏
Çok geçmiş olsun🌹

X