🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
İnan maskenin koruyuculuğuna inanmamaya başladım ya bir evin içinde yaşayıp maskesizler geçmiyor maske takınıp hatta çift maske takana geçtiğini duydum

Niloyatospikk
Z Zerre
Cookiie

Dua topigi oluşturun.
Öğleden beri gözüme kadar vuran bas ağrım dindi siz dua edince Allah im dualarınızı kabul etti.
İnşallah sizin de tüm dertleriniz dermana çevrilir.

Mutfağım şu an pırıl pırıl valla hic ümidim yoktu bugün kalır diyordum.

Yok canım yeterince dua topiği var ben buradaki yazılanlara anca yetişiyorum

Ne katlanacak çamaşır var nede boşaltilacak makine nede yıkanacak bulaşık var ,yatsı namazını ezandan hemen sonra kilarim hep ,şimdi de televizyon eşliğinde iğne oyası yapıyorum biraz önce de sıcak çikolata içtim

Yaaa çok tatlısın kardeşim de anahtarlık yapmış bak atayım resim attı

Eklentiler

• IMG-20210420-WA0009.jpg
    129 KB · Görüntüleme: 28
Ben senin baş ağrın için haşr suresinin bir ayetini okudum . Efendimiz de baş ağrısı için o sureyi önermişinternetten buldum zaten tesbihatlardan ezberimdeymiş

Arkadaslar samimiyetinize güvenerek naçizane fikrinizi almak istiyorum.
Dışarıda tesetturlu evin içinde açık biri olarak yazın evin içinde tirin tirin giyeceğim bir şeylere bakıyorum.
Hem yaşıma uyması ham tatli göze hoş hitap etmesi hem rahat etmem açısından şöyle bir elbise beğendim sizce nasıl eleştiriye açığım

Kilom 60 boyum 162 ama yazın 54-55 e düşmek istiyorum.

Selam maşallah
Benimde banyo detaylı temizlemem lazım cam silmem lazım ama artık oructan sonraya bırakıcam yaa deterjan kokulara aşırı hassaslaşıyorum orucluyken rutin lavabo temizliğini bile maskeyle yapıyorum bikaç gündür
Ay canım çok sevindim geçmiş olsun benimde dişim ağrıyo bu akşam çok yaa ağrı kesici içtim banamısın demedi

Kilona göre bu elbise güzel gider üf ben de bi 60 a düşsem 55 kiloda iken bele oturan elbiseler güzel duruyordu şimdi beğenmiyorum pek

Bende de 1 senedir dişte sızlama var ama inatla doktora gitmiyorum şekerli ve soğuk şeyler yeyince çok fena sızlıyor

Karanfil koy ağrıyı biraz geçiriyor

Mutfak toplu çay bulaşıklarıda makineye atıldı. Elde yıkananlar kaldırıldı
biraz miğdemi gevşeltebilirsem yatmadan kahve içicem dünde içememiştim

bende makineye çamaşır atmayı çok seviyorum yaa. Bazen makinenin karşısına geçip izliyorum çalışırken o çamaşırları köpüğün içinde görmek aşırı mutlu ediyo beni

Çok güzel boylarimiz hemen hemen aynı bana bu tarz elbiseler çok yakışıyor eminim sana da çok yakışır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…