🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Aminn canımm bu mübarek günde dua edelim yürekleri yumuşasın
Ben düzlemeyeceğini biliyorum o yüzden dua da etmiyorum çünkü huylu huyundan vazgeçmezbenim babam sinir hastası,unutkan doktora git diyoruz bende birşey yok sizin gitmeniz gerekiyor diyor. Tamam diyoruz biz gidelim ama sende git öyle deyince kıyamet kopuyor resmen.

Ahh ahh yaş itibariyle bizim yapmamız gereken nazları onlar yapıyor resmen. Bi bilseler ne kadar üzdüklerini falan yaparlarmı acaba yine

Ahh ahh yaş itibariyle bizim yapmamız gereken nazları onlar yapıyor resmen. Bi bilseler ne kadar üzdüklerini falan yaparlarmı acaba yine
Yaparlarbirde ben şuna inanmıyorum,zamanında ailesinden sevgi görmemiş o yüzden de kendi çocuklarına sevgi göstermiyor derler ya babalar için alakası yok

Yaparlarbirde ben şuna inanmıyorum,zamanında ailesinden sevgi görmemiş o yüzden de kendi çocuklarına sevgi göstermiyor derler ya babalar için alakası yok
Babannen deden iyilermiydi. Bizimkiler hep tarla çiftcilikten babannem flaan pek öocuklarıyla ilgilenemediğini söylerdi. Birde büyük dede ile babanne varmış. Onların yanında çocukları sevmek bile ayıp karşlanırmış o zsmanlar. O yüzden bizimki için bu olabilir

Dedem psikolojik olarak rahatsızmış ama çocuklarını çok severmiş babaannem de öyle hatta babamın böyle olmasının nedeni babaannem . Sırf erkek diye babamı çok serbest yetiştirmiş bir dediğini iki etmemiş cefasını biz çekiyoruz

Standart tipik bir erkek

Ah böyle erkek diye yetiştirmeler yokmu
Rabbim yardımcınız olsun kuzum hepimizin inşallah biz çocuklarımıza yapabildiğimizin en iyisini yapalım bize örnek olsun bunlar
Amin inşallah canım üzülme sen de
Alışıyoruz canım napalım biyere kadar üzülmekte sende üzülme gecicek herşey inşallah

Tünaydınn kızlarr.
Uyanınca 10 sayfa bi kitap okudum
Makineye çamaşır attım
Yapılacaklarım;
Kuruyan çamaşırları toplıycam yerleştiricem
Yıkananları asıcam
Etrafı toplıycam
Süpürge açıcam
Toz alıcam
Yemek yapıcam
1 ders bitiricem
Bulaşık makinesi boşaltıcam
Kuran okucam

inşallah hepsini yaparım

Tünaydın canım
Ben de cam siliyorum hepsini silemem de 2 tane silsem Yarabbi şükür
Sana da kolay gelsin güzellik

İftar için ne yemek yapmayı düşünüyorsunuz ?
Biz kararsız kaldık yaa

Bende daha karar veremedim canım ama uzun süredir canım yeşil mercimek cekiyor büyük olasılık onu yapabilirim yanunada bulgur pilavı
Babamı memnun edemiyoruzakşam için şu yemeği yapalım diyoruz ,hayır başka birşey yapın diyor. Yeşil mercimek bizim damak zevkine uymuyor size afiyet olsun

Dutt cam silmeyi çok seviyormuş bence ikimize de gelsin
Sağol canım 2.cam bitiyor şükür
Gelsin gelsin yada bana gelmeyi bidaha düşünsün bu sevgisini yitirebilir karga pislipi çok oluyor kışın benim yaa. Şimdi yaza giriyorum rahatlıcam
Hadi gözün aydın kuzumm ellerine sağlık

Babamı memnun edemiyoruzakşam için şu yemeği yapalım diyoruz ,hayır başka birşey yapın diyor. Yeşil mercimek bizim damak zevkine uymuyor size afiyet olsun
Sağol canım o zaman başka seçeneklere yönelirsem yine söylerim

Babamın akşam için istediği yemekler
Tavuk ve et kebabı
Pirinç pilavı
Makarna
Çorba
He canım he anan güzel mi.
Sadeleştirilmiş menü
Kebap ve salata

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…