🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Terapistim iyi ki var iyi ki onu tanımışım derdimle dertlenip her zaman bana bir çare yol göstermeye çalışan biri insana arkadaşça yaklaşımı güven veriyor derdini arkadaşına anlattığın zaman yeri geliyor yüzüne vuruyor söyleme sırrını dostuna o da söyler dostuna sözü çok güzel doğruluyor. Hiç kimsenin vazgeçilmez olmadığını onun sayesinde öğrendim kaybettiğim özgüvenim onun ve eşimin desteğiyle yerine geldi tabii ki ilk önce Rabbimin ol demesiyle gecenin ardından gün doğuyor ya hayatlarımız da öyle önemli olan yaşadıklarımızdan ders çıkarabilmek

Aynı aynıı, benim evimede geldiği 2 3 keredir. En son annemle tartışmışlar bende dahil oldum diye bana kızdı. Sonrasında bir iki defa yine aradım geciştirip direk kapattı telefonu suratıma. 1 ay hastaydım annem hep yanında aradı konuştu benimle hasta olduğumu çok iyi biliyordu bir kere arayıp sormadı nasılsın diye. Sonrasında da gittim bilere demedi nasılsın diye. Vefat eden amcamın kızı var. Sanki kızı o. 2 günde bir arıyor onu telefonla gülüş cümbüş bi konuşmaları var görceksin. Yine bu dönemde eşimin dizinden kaynaklı doktor işleri oldu. Onuda birkere arayıp geçmiş olsun demedi. O amcamın damadıda ayağını kırmış. Onu sürekli arıyor. Ne denilirki buna. Bende artık saldım. Varken yokluklarını yaşatıyorlar canım. Seninde dediğin gibi tek taraflı çaba bi işe yaramıyor. Başkalarından babalık görmek çok can sıkıcı canım. Seni çook çokk iyi anlıyorum. Dua ediyorum Allahım yüreklerine merhamet versin hidayet versin inşallah

Sizin babanıza el iyisi denir tıpkı benim babama denildiği gibibenim babamın da çok değişik davranışları var bazen diyorum ki ölse zararından çok yararı olacak ama yine de Allah başımızdan eksik etmesin . Nasıl ki virüs hayatımızdan gitmiyor onunla yaşamayı öğrenmemiz gerekiyor ,babalarımız ile de yaşamayı öğrenmeli ve alışmalıyız

Benim babam başkalarına karşı da soğuk nevale derler yo o misal
Ben de hasta oldum defalarca ama aramadı 1 kez anca aramıştır ama o hasta olduğunda aranmak bekliyor arıyorum bi hastalığı olduğunda en iyi doktoru arayıp buluyorum kendi kafasının dikine gidiyor daha ben araştırıyorum diye bana bağırıyor artık kendi haline bıraktım 31 yıllık hayatım boyunca ben onu çözemedim evlatlık görevimi yaptım ben o babalık görevini yapsın biraz da

Kayınvalidemin bi çiçeğini beğenmiştim çok güzel diye söylemiştim bugün eşimle yollamış çok duygulandım ağlayacaktım evet saksısı biraz hoş güzel bir saksı alıcam inşallah saksılara önem vermez ama çiçekleri harika açar sevgi verince oluyor demek ki

Eklentiler

• IMG_20210416_204745.jpg
    120,9 KB · Görüntüleme: 26
Maleseff Artık böyle eskiden babalar hep mesafeliymiş yaa çocuklarına karşı bi çizgileri varmış hep sertmiş. Öylelermi bunlarda nedirler bilmiyorum. Ama eşimin babasıyla arasında ilişkisine bakıyorum. Böyle akşamları saatlerce telefonda arkadaş gibi konuşuyolar gülüp espriler yapıyprlar birbirlerine imreniyorum
Sen yapmışsın yapacağını kuzum dediğin gibi. Yine olsa eminim yine tereddütsüz koşarsın ama biyerde insan istiyor artık bi babalık görmek istiyor. Ben en çok anneme üzülüyorum babam ilaç kullandığından oruc tutmuyor. Kadın orucclu onun 3 öğün yemeğini önüne koyuyo çayını kahvesini meyvesini cerezini eksik etmiyo. Ama yine yaranamıyo

Ayy bundann annemde de var çok güzel açıyor canm güle güle kullan

Çok güzel

Artık kendim için çok şey istemiyorum annemi üzmesin yeter saçma sapan bağırmaları

Baba sevgisi ile büyümeyen çocuklar özgüvensiz oluyor Allah'a havale ediyorum.

Artık kendim için çok şey istemiyorum annemi üzmesin yeter saçma sapan bağırmaları
Kesinlikle bende. Rabbim hidayet versin gönüllerine biraz sevgi versin inşallah
Sağol canım

Bulaşık makinası boşaltmaya üşenme konusunda yalnız değilsin ama artık boşaltıyorum
Bu ara bende çok uzatmamaya çalışıyorum yarın boşaltırım dedim şimdi çay fazlına çabuk geçeyim diye
Baba sevgisi ile büyümeyen çocuklar özgüvensiz oluyor Allah'a havale ediyorum.
Aminn canımm bu mübarek günde dua edelim yürekleri yumuşasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…