🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ben de artık kahvaltı hariç ekmek yemeyeceğim dedim. Akşam yemeğinde yemedim. Yemekten sonra 4 km yürüdüm. Amaaaaa eve geldikten sonra fıstıklı kadayıf yetmedi eti puf yetmedi midem kazındı ve kuru kuru ekmek yedim ve de yine yetmedi bir kase çekirdek yedim. Biri beni durdursun

Ohh misss afiyet olsun cidden diyete girelim ama nasıl olacak bilmiyorum 38 40 beden halimi özlüyorum mağazada giydiğim şeyler yakışıyordu bele oturan modeller şimdi dümdüz

Bence ben eşime tembihleyim her çikolata yediğimde fazla kaşıkladığımda beni çimdirsin eltim fit bir hatun oldu üstüne üstelik sağlıklı besleniyor bugünki tabağını attı dedim kıskançlıktan çatlayacağdımunu bile beyaz un almıyor artık tam buğday unu ruşeym unu mu ne değişik değişik unlar ekmek yemiyor bitki çayları detoks suları püüü

Niloş yaza kaynımın düğünü var millet gelinleri karşılaştıracak tabi düğün olursa 2 çoçuğa rağmen ne kadar fit desinler istiyorum

Niloş yaza kaynımın düğünü var millet gelinleri karşılaştıracak tabi düğün olursa 2 çoçuğa rağmen ne kadar fit desinler istiyorum
Bende yaza sünnet düğünü yapıcam kısmetse geçen sene kaldı elbisemi bile almıştım şimdi içine giremem galiba göbek aldı başını gitti

Off elti olacaksın dimi sen kız benim de kız kardeşim sözleniyor işte düğün tarihi koyacaklar seneye de erkek kardeşimin kız hazır onla tanışma isteme düğün planları var gelin zaten fit üstelik sosyal medya hesabı var baya takipçisi var sağlıklı tarifler paylaşıyor fit hatunlara özel tarifler demesin balık etli görümce diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…