🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ben yeni öğrendim canım. 5. Cüzdeyim daha yavaş okuyorum ilk zaman iki sayfa falan şimdi günde 10 sayfa anca okuyabiliyorum.

Günde 10 sayfa okusam yine iyi bi başarabilsem bi gün okuyorum bi gün okumuyorum her namaz sonrası zor oluyor da mesela yatsıdan sonra okuyorum bazen iyi oluyor

Kitap okuma ve kurabiye dışında hepsi yapıldı şuan yatıştayımdinleneyim biraz

Kızlar birşey soracağım nevresimi geçirince baş kısmı var ya orayı sabitliyor musunuz yorganı çekerken ben çarşaf daha çok yüzüme geliyor kayıyor yorgan içeri

Ben de 14 teyim onu bitirsem iyi olacak adet de girer araya

Allah kavuştursun canım. Sorma o işler can sıkıcı.

Kızlar birşey soracağım nevresimi geçirince baş kısmı var ya orayı sabitliyor musunuz yorganı çekerken ben çarşaf daha çok yüzüme geliyor kayıyor yorgan içeri
Bazen çengelli iğne kullanıyorum. Bazı nevresimler yorgana büyük geliyor. Aslında onlara da bi el atmak lazım bi düzen çekmem lazım. Eskimişleri elden çıkarmak, uygun nevresim almak lazım

Akşam yemeği yendi ortalık toplandı.
Yemekten sonra çocukları yürüyüşe çıkardık eşimle. Çıkmışken bizim büyük oğlanı da cimnastik kursuna yazdırdık.
Eve gelince çocukları yıkadım. Çamaşır topladım, katlayıp yerleştirdim.
Bulaşık mak. Çalıştırmıştım çıkmadan onu boşaltacağım.
Çamaşır mak. Doldurdum sabah çalıştıracağım.
Çay demledim. Küçük oğluş uyursa içeceğim.

Teşekkür ederim. Öyle maalesef, akşam olunca daha da bir hüzün çöktü üstüme
Benim annemler de 3 günlük gelip gittiler bu sabah çıktılardı varmışlar şükür. Bende hüzünlüyüm. Bir de yumurtlama zamanı, sizde de oluyor mu? Adet öncesi belirtiler gibi yaşıyorum ben yumurtlamayı da.: (

Bazen çengelli iğne kullanıyorum. Bazı nevresimler yorgana büyük geliyor. Aslında onlara da bi el atmak lazım bi düzen çekmem lazım. Eskimişleri elden çıkarmak, uygun nevresim almak lazım
Ölçüleri tam canım bire bir denk geliyor köşeler ama örtünürken yorgan aşağı kayıp çarşaf geliyor sövüyorum

Adet öncesi bende de oluyor canım sinirli ağlamaklı oluyorum vücudum çatlıcakmış gibi daralıyor

Teşekkür ederim. Öyle maalesef, akşam olunca daha da bir hüzün çöktü üstüme
Canım yakın olmanın avantajları var mesela biz annemle çok yakınız ama mahallede ambulans sesi duysam annemlere mi geldi acaba diye bi telaş oluyorum gerçi annem de yazlığa taşınacak bir süre daha burda

Seninkileri de Allah kavuştursun, evet ben adet dönemi ağrı pek yaşamam ama yumurtlama dönemi kasık ağrım olur

Canım yakın olmanın avantajları var mesela biz annemle çok yakınız ama mahallede ambulans sesi duysam annemlere mi geldi acaba diye bi telaş oluyorum gerçi annem de yazlığa taşınacak bir süre daha burda
Çok uzak değiliz neyse ki ama anne çayı koy geliyoruz diyememek bazen çok koyuyor, sağlık olsun yeterki tabi

Doğru diyorsun
Neyse konu değiştireyim. Ne zaman başlıyoruz sağlıklı beslenmeye
Bu sabah eşime dedim ki bu sefer kesin kararlıyım bugün diyete giriyorum az önce yaptığımı bilsen uzman desteği alıcam olmayacak ya da eve Nutella almıcam dün aldığım kavanozun 2/3 si bitti sözde bugün dışarıdan eve gelirken abur cubur almadım diye seviniyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…