🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Hergün mutlaka okumaya çalış canım ay bugün okuyamadım desen bile 1 sayfa aç oku yine oku o zaman düzene oturuyor
Daha yeni elimden Bıraktım kitabı. Bugün 50 sayfa okudum.
Kitap 364 sayfa.
Kalan sayfa 200
Bu hızda gidersem bir hafta sürmez biter kitap.

Günaydın canım sağol ah o Nutellalar az önce kaşıkladım yine kaç kaşık
Afiyet olsun kahven de çok güzel gözüküyor erkencisin maşallah
Çocuklar ne zaman kalkarsa bizde o zaman başlıyoruz güne.
Yine şimdi iyi bir aralar saat 7 de hepsi ayağa dikilip acıktık diyorlardı.

Bulaşıklar tezgahın üstünde.
Bir yatakları topladım bir de kahvemi içtim oturdum öyle. Kalkıp iş yapmam gerek.
Kuruyan çamaşırlar toplanacak.
Yenileri serilecek.
Bulaşıklar makinaya dizilecek.
Bugün pek iş yapmak istemiyorum
Çocuklarla zaman geçirmek istiyorum biraz etkinlik yapasım var.
Namazlarimi düzenli kılıp bir de 50 sayfa kitap okursam değmeyin keyfime. Hadi ben gidiyorum.

Bekarken ne güzel uyurdum ama uyudukça uyurdum uyudukça uyurdum çocuk olunca dedim ki iyi ki zamanında uyumuşum uyuyarak en doğru şeyi yapmışım
Annem ben erken uyuyunca 'bu uyku sana kalmaz güzelim sen şimdi yat' klasik cümlesi aslında çok uyumam erkek uyur erken uyanırım daha dinç olurum ne güzel

Annem ben erken uyuyunca 'bu uyku sana kalmaz güzelim sen şimdi yat' klasik cümlesi aslında çok uyumam erkek uyur erken uyanırım daha dinç olurum ne güzel
Bende erken uyuyunca erken uyanan bir insanım. Dün akşam saat 22 de yattım sabahleyin 6 da dinç bir şekilde uyandım bir daha erken uyumayacagim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…