Nevreste'nin Mutfağı

ablacım ne oldu sana geçmiş olsun :2::2:
böyle güzel yemekler yaparsan nazar değer tabii gelen misafirler nazar mı değdirdi yoksa sana

Sağol canım benimAslında ben kendi kendime nazar değdirdim Bu yıl hiç hasta olmadım dedim arkadaşlara ertesi gün hasta oldum İyileşemedim çünkü dinlenmiyorum hiç sevmem yatmayı

Son düzenleme:
Sağol canım benimAslında ben kendi kendime naza değdirdim Bu yıl hiç hasta oladım deim arkadaşlara ertesi gün hasta oldum İyileşemedim çünkü dinlenmiyorum hiç sevmem yatmayı

dikkat et ablacım kendine ikizlerden fırsat buldukça dinlen bol bol yoksa üzerine yapışır kalır :26:

Benim annem hep patates koyar ben de bazen koyuyorum güzel oluyorYaparsın becerikli ablam bilirimSıra da nevar bilmiyorum Ogün ki ruh halime etrafın isteklerine (ev ahalisinin)göre yapıyorum birşeyler

Hiç denemdim bunu,yapmak lazım nevoşşşihemde sıkı tutar köfteyi patates artur da çok sever zaten yanınada ayran ohhh mis gibii

Benim yarınki menü

Kıymalı börek;

Taze fasülye&pilav

Meggilimmmmm elllerine sağlıkkkk

Allahım sana geliyorum tavuk oldumu dayanamıyorum nedense nevoşşş ellerine sağlık çok güzel olmuşlar..Buna varya bide üzerine beşamal sos döküp yapılıyor tavsiye ederim..Beşamaeli döküyorsun kızarınca üzerine kaşar rendesi offf kiii offff

Hiç denemdim bunu,yapmak lazım nevoşşşihemde sıkı tutar köfteyi patates artur da çok sever zaten yanınada ayran ohhh mis gibii
Evet ablacım güzel oluyor..Artur'da seviyorsa yaparsın birgün oh yanına ayran bir de turşu olsa
Biz de çok seviyoruz ablacım tavuğuSağol ablacım

Öyle mi bak onu denemedim birgün de onu deneyeyimSağol ablacım

Sever sever yer afiuyetle mercimeği

Dene onu bak güzel oluyor,hatta beşamalişn içinede kaşar rendeleyebilrisn,yerken şöleee bir uzuyor kendileri ..

Hatta bunu krepte yapabilirsin,içine tavuğu koyup soslayıp fırında yapıyorsun yemede yanında yat misali

Offf ablacım kafam da canlandırdım da pek iyi olmadı sabah sabahTeşekkürler

Offf ablacım kafam da canlandırdım da pek iyi olmadı sabah sabahTeşekkürler

Olsun sen canlandır yine

Bak şimdi krepi hazırlıyorsun pişiriyorsun,üzerine beşamelden sürüyorsun yumuşasın diye.Üzerine tavukları koyuyorsun sarıyorsun tepsiye yerleştiriyorsun krepleri,üzerine yine beşamaelden döküyorsun veriyorsun fırına üzeri kızarıcak,bol kaşar rendesi ilave edip az daha kızarmasını bekleyeceksin sonrada afiyetle mideye indireceksin

herşey çok güzel görünüyor..vaktim olduğunda tüm sayfaları tek tek gezicem..ellerinize sağlık:))

Allahim yarabbim yaaa hep en son ben goruyorum her seyi
Aplaaaaaaa hayirli olsun mutfaginn cokk marifetliymissin sende beeee

herşey çok güzel görünüyor..vaktim olduğunda tüm sayfaları tek tek gezicem..ellerinize sağlık:))
Teşekkür ederimHer zaman beklerim
Allahim yarabbim yaaa hep en son ben goruyorum her seyi
Aplaaaaaaa hayirli olsun mutfaginn cokk marifetliymissin sende beeee

Sağol canımEvet ben de gülüm beni ziyarete niye gelmedi diyorum

Son düzenleme:
Teşekkür ederimHerzaman beklerim

Sağol canımEvet ben de gülüm beni ziyarete niye gelmedi diyorum

Valla yeni gordum hic takip etmem konulari bi cvp yazanlara cvp verir giderim...
Ama cok guzel paylasimlarin hepside ilerde size rakip olarabilirim siz derken elossa ve sen
Yok kiz saka ben o kadar degisik seyler yapmam yani tadi olmazsa bosa gider cesaretli deilim
Cesaretinize hayranim
Coluk cocuk olsa hep beraber cömaatle birlikte yerdim ama ben kendim bitiremem o kadar seyi

Teşekkürler canım
Sen de güzel şeyler yapıyorsun biliyorumRakip değil de gel komşu olalım yemek bölümün de
İnşaallah canım çoluk çocuk ta olur birgün sen yapmaya yetiştiremezsin

Teşekkürler canım
Sen de güzel şeyler yapıyorsun biliyorumRakip değil de gel komşu olalım yemek bölümün de
İnşaallah canım çoluk çocuk ta olur birgün sen yapmaya yetiştiremezsin

Rakip zaten olmam kiz marifetli olsam bile rakipte neymis amann
Komsun olurum ama
InsAllah abla ya,klomende olmadi igneye gecicez bu ayda ara verdik
Allah herkese versin..
Basarilarinin devamini dilerim

Rakip zaten olmam kiz marifetli olsam bile rakipte neymis amann
Komsun olurum ama
InsAllah abla ya,klomende olmadi igneye gecicez bu ayda ara verdik
Allah herkese versin..
Basarilarinin devamini dilerim

Tamam bekliyorum seninle komşu olmayı
Hayırlısı olsun canım rabbim gönlünüze göre versin
Teşekkürler

Tamam bekliyorum seninle komşu olmayı
Hayırlısı olsun canım rabbim gönlünüze göre versin
Teşekkürler

Komsu olmam icin daha var ama
bir gun yaptigimi 2 gun yeriz biz de ondan haftada 3 tarif cikar ancak
Benimkide haftalik menu olur

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…