Nevreste'nin Mutfağı

kızlarrrrrrrrrrr

denedıgınız en iyi baklava yufkası hangısı acaba??????? marka istiyorum bazıları çok kötü oluyormuş......bim den A101 den falan var mı? ya da baska marka?

Wayyyyyy mercimek köftesi haaa ellerine sağlık seninkinde patates var ilk defa görüyorum bunu..Sölemesi ayıp bende çok güzel yaparım bunu becerikli hatun seni sırada ne var bundan sonra

Wayyyyyy mercimek köftesi haaa ellerine sağlık seninkinde patates var ilk defa görüyorum bunu..Sölemesi ayıp bende çok güzel yaparım bunu becerikli hatun seni sırada ne var bundan sonra
Benim annem hep patates koyar ben de bazen koyuyorum güzel oluyorYaparsın becerikli ablam bilirimSıra da nevar bilmiyorum Ogün ki ruh halime etrafın isteklerine (ev ahalisinin)göre yapıyorum birşeyler

İkizim baklavalık yufkanın iyisi Bim'de satılan bana göre..
İçinde yeşil renk olan bir paketi var..

sanırım buydu,

Son düzenleme:
Megim kusura bakma sabah sabah aklım karıştıÇok özür dilerimNe dalgınım düşün artık

Ömür'ün ordayız gibi düşündün dimi kuzum
sabah ordan sormuşsun çıkmadan önce de ben sen çıktıktan sonra sorduğunu görmüş,geç kalmıştım yanıtlamakta..
burda yazayım dedimdi..
Olur böyle şeyler ya

Evet canım aynen öyle düşündüm ve biraz kızçelerim sinirlendiler öyle oturdum pcye aklım başka yerler de
Sağol canım ben de deneyeyim bimin yufkasını ozaman güzel oluyorsa sağol canım bilgi için

Rİca ederim kuzum..
Öp kızçelerini de benim için oğluşu da tabii

Bu yufka kolay parçalanmıyor.. mesela oklavaya dolanabiliyor..
Diğerlerinde zayiat olabiliyor bu yüzden..

hımmm ellerine sağlık canım bende aynen böyle yapıyorum bunu ama nedense yemesini sevemedim bi türlü ben bunu ya
sevenlere afiyet olsun ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…