Nevreste'nin Mutfağı

Ama gaziantepli değilimHavasını tenefüs ediyorum olabilir mi

Ellerine sağlık canım çok güzel görünüyor..

Ben de geliyorum
ne çok pot kırar oldum bennnnOlsun benim antepli komşum vardı ondan el almaya başlamıştım nerdeyse....Havası yeter sanada antepin

ELMALI MİLFÖY
10 adet milföy
1 elma
1 su bardağı şeker
1 çay bardağı ceviz
1 çay kaşığı tarçın
YAPILIŞI
Elma rendelenir,şeker ile pişirilir..ocağı kapatınca tarçın ve ceviz eklenir..Sonra sğumaya bırakılır...Soğuyunca milföye konarak kapatılır..Üzerine yumurta sarısı sürülür(YUMURTA YOKTU BEN YOĞURT VE YAĞ SÜRDÜM O YÜZDEN FARKLI KIZARDI).170derece de pişirilir..Çıktıktan sonra soğutulur ve üzerine pudra şekeri serpilir..AFİYET OLSUN..

ellerine saglik nevosum

Hemsooomellerine saglik harika gorunuyor 5 cayina super gider kahveyle,caylaaksama kadar sabirsizlikla bekliyoruz bugun acaba ne lezzetler sunacaksin diyemilfoylu hic denememistim:26:

Eeeee ben nasıl başlıyacam diyete buolmaDiki hemşombeni buhalere sokma

Son düzenleme:
PEYNİRLİ MİLFÖY
10 adet milföy
Peynir
Maydonoz
Dereotu
1 yumurta
Susam
YAPILIŞI
Peynir ,maydanoz ve dereotu karıştırılır...Milföylere harç konularak kapatılır...Pişirme tepsisine konur üzerine yumurta sürülür(yumurta yoktu yağ ve yoğurt sürdüm) ve susam serpilir...170 derece fırında pişirilir..Afiyet olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…