Nevreste'nin Mutfağı

Eline sağlık

Ben de gece gece karışık dolma pişirdim

megim ellerine saglik dolmaya bayilirim

nevosum ellerine saglik güzel görünüyor belki denerim bunu yapmasini ama kac ay sonra bilemem

çeşit çeşit sarmalar, dolmalar yapılmış, kekler yapılmış, hepsi çok güzel ellerinize sağlık kızlar:13::13::13:

Gaziantep canım

Bu beceri ve marifeti gördükten sonra sormam hataydıı benceeGaziantep güzel memleket doyamadım ben oraya 10 gün kaldımm mükemmeldi herşeyiyle özellikle yemekleriii gece gündüz löp löp yedim bıkmadan usanmadan özellikle sabahın köründe büryan çorbasımı öyle bişeydi ismi onu içmeye gidiyordummm

Yarın için bişeyler yaptım
Şimdi çıktım mutfaktan vallahi..
Ekleyeyim fotolarını..

Dumanı üstüne henüz..Yanına pilav eklenecek..

Gül böreği de hem kahvaltılık,hem atıştırmalık..

Öptüm bile

Son düzenleme:

ellerine saglik sevgili Megyine cok guzel gorunuyor bu defada ben sana somonu versem sende bana fasulyeyi versen yanina pilavi ben yaparim

meg adres ver cabuk ellerine saglik canim

ellerine saglik sevgili Megyine cok guzel gorunuyor bu defada ben sana somonu versem sende bana fasulyeyi versen yanina pilavi ben yaparim

Teşekkür ederim Lisabela'cım

Ben somonu alayım evetttt
Sana da seve seve kuru fasülyeyi verebilirim

Bu arada 1.'liği çoktan haketmiş bir balık menüsü seninki..Üstelik sunum,görsellik de harikaydı
Tekrar ellerine sağlık şekercim

Merci sekerimanlastik oyleyse boyle ne guzel degistokusla herkes istedigini yiyebiliyor

guzel ovgulerin icin ve bunu destekleyen yuce oyun icinde ayrica merci vee kocamaaan

Merci sekerimanlastik oyleyse boyle ne guzel degistokusla herkes istedigini yiyebiliyor

guzel ovgulerin icin ve bunu destekleyen yuce oyun icinde ayrica merci vee kocamaaan

Ne demek canım rica ederim
Sonuna kadar hakediyor lezzetli yemeğin
Devamını dilerim paylaşımlarının

Ama gaziantepli değilimHavasını tenefüs ediyorum olabilir mi
nedemekk canımm

Ellerine sağlık canım çok güzel görünüyor..
meg adres ver cabuk ellerine saglik canim

Ben de geliyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…