Nevreste'nin Mutfağı

İşten eve gelince buzluktaki balığı çözdürdüm,kızartıverdim.. Levrekti..
Yanına soğan kavurdum..Kırmızı pul biberli,kimyonlu,tuzlu,şekerli.. Nasıl lezzetli bişey Biz çok seviyoruz.. Sanki balığı onsuz yiyemiyoruz,epey alışmışız..
Bir de yeşil salata.. Tamamdır..
Ama foto çekmeyi unuttu ben

Son düzenleme:
insan yasayinca siradanlasiyor ama paris gercekten buyuleyici hemsom beni hala heyecanlandiriyor ,gelirsen evim,kapim her zaman acik artik burdada bir evin var unutma
Çok sağol canımBen de herzaman beklerim

Ellerine sağlık canımBalık salatasız olmuyorAma kavrulmuş soğan nasıl oluyor onu merak ettim resim isterim bir da ki seferSoğanlar nasıl doğruyorsun küçük,büyük :26:

Şekil olarak bu şekilde doğruyorum.. yağda kavuruyorum ama baharatları önemli..

Teşekkürler

Şekil olarak bu şekilde doğruyorum.. yağda kavuruyorum ama baharatları önemli..

Teşekkürler

bilirim soganin bu sekilde kavrulmusunu ve bayiiiliriiim karamelize sogan bende bunu yine ayni sekilde kavuruyorum evde hamburger yaptigimda koftenin ustune bu karamelize sogani koyuyorumoffff yemede yaninda yat.baligin yanina hic denememistim ama deneyecegim

Ben bunu daha çok merak etmeye başladım

Evet karamelize soğan
Bu şekilde İngiltere'de de yapılıyor hamburger..
Çok severim ben de..

Dene şekercim balığın yanında da,seveceksin diye düşünüyorum

hemsoom bize sogan olsunda,cig ,kavrulmus,karamelize farketmiyor yeterki sogan olsunama dene bencede sekerle karamelize oluyor ya birde sevgili Meg in dedigi gibi baharatlarla falan super oluyor

Evet soğan sarmısak biz de çok kullanılıyor çok seviyoruzEvet deneyeceğimSağol canım

Son düzenleme:
Bu kırmızı soğanmı :44:yoksa kavrulduğu içinmi bu renk :26:

Ben akşamki menümü fotolamayı unuttum canım ya..
Nevreste sordu; soğanları ne şekilde doğruyorsun diye de,ben de netten bir foto ekledim bu şekilde doğruyorum diye..
Aslında kavurduğun soğanın içine eklediğin baharatlarla rengi kırmızıya dönük sarımtrak gibi bişey oluyor..

Anladım sağolun soğanın her turlusu güzel oluyor mutlak güzeldir

kizlar naptiniz böyle gece gece nerden ugradiysam buraya

ellerinize emeginize saglik harika görünümler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…