Nevreste'nin Mutfağı

dejavu ve nevroş ellerinize sağlık :KK16:

DEJAVU yarışmaya bakamadım hiç,son durumlar nasıl? aklımda 4 kişi vardı benim..sen,ausenicia,lisabella ve gülenyelken.hepinizde çok güzel sunmuştunuz en çok ona dikkat ettim.

yoksa tadlarını hiç bilmiyorum,hayatımda hiç balık yemedim :)

Kadiş hakikaten hiç balık yemedin mi?
:KK53::KK53::KK53:

Ellerine sağlık canım:KK56:Ben de balık istiyorum:84:Bunu görünce eşime balık alırsan istavrit al dedim:KK53:

Teşekkürler canım:KK16:

alsın canım ya yapın yiyin ptarik hem de bende aldrıdım kötü oıkunca belim yapamıcaktım ama havlu falan iyi geldi kalktım yaptım öyle de yedim ki ama anlatamam iştahlı iştahlı.. koyayım dedim belki balığı hiç pişirmeyi bilmeyende vardır dimi.

dejavu ve nevroş ellerinize sağlık :KK16:

DEJAVU yarışmaya bakamadım hiç,son durumlar nasıl? aklımda 4 kişi vardı benim..sen,ausenicia,lisabella ve gülenyelken.hepinizde çok güzel sunmuştunuz en çok ona dikkat ettim.

yoksa tadlarını hiç bilmiyorum,hayatımda hiç balık yemedim :)

canım lisabella önde. Benim iddiam yoktu baştan demiştim çünkü sunumum olmadı falan işte.

Nasıl yemedin yaaa hiç düşünemiyorum balık yememeyi ben :26:

yok canım tadı nasıldır bilmem :)

nevroşum hiç yememişim ki tiksineyim :KK1:

enteresan ailende mi pişmezdi canım benim eşiminde balık kültürü yoktur annesi pek evde yapmazmış dışarıda yerlermiş annesi ayıklarmış ben alıştırdım ama çok lkılçıklıları yiyemez işte hamsi kılçıkları çıkmış şekilde yer tarfini koyudğum hamsi kuşunu yaparımi buğulama ve istavrit en çok bunları sever bende sık sık yapuyorum ki yesin. Aileden gelecek biraz annem çok sever çok yapılırdı bizim evde. Ayıklamasını yemesini kokusunu bile severim.. :KK16:

sanmam,kokusu bile yetiyo bana :2:

libyanacım merak etim tabii,tavuk gibi bişeymiş :)

bu arada senin şu tencerede kek çok enteresanmış :KK53:

canımm ete de tavuğa da benzemez farklı bir tat ama gerçekten güzel ve sağlıklı bir kere denesen seversinn bencee.. :KK34:

dejavucum annem balık çok yapardı,k.denizli bir aileyiz biz.özellikle hamsi kuşu ve hamsi tava yapardı hep..ama ben o gün mutfağa bile giremezdim.

yarışmada başarılar canım.

sanmam,kokusu bile yetiyo bana :2:

libyanacım merak etim tabii,tavuk gibi bişeymiş :)

bu arada senin şu tencerede kek çok enteresanmış :KK53:

Kokusunu bile beğenmiyorsan tabi yiyemezsin:KK31:
Ama güzel oluyor canım hem çabuk hem de fırın derdi yok.:KK1:..Fırını olmayanlar için iyi bir seçenek:KK9::KK9:
Bugün onu küçük borcama koyup deneme yaptım çok güzel kabardı içine kürdanı soktum birşey gelmedi ama ters çevirince altının pişmediğini gördüm süreyi uzatmam gerektiğini düşünüyorum yine deneyeceğim ama :KK1:Sonra kalıba tekrar koyup 3-4 dakika mikro dalga da pişirdim:KK53:

alsın canım ya yapın yiyin ptarik hem de bende aldrıdım kötü oıkunca belim yapamıcaktım ama havlu falan iyi geldi kalktım yaptım öyle de yedim ki ama anlatamam iştahlı iştahlı.. koyayım dedim belki balığı hiç pişirmeyi bilmeyende vardır dimi.

canım lisabella önde. Benim iddiam yoktu baştan demiştim çünkü sunumum olmadı falan işte.

Nasıl yemedin yaaa hiç düşünemiyorum balık yememeyi ben :26:

enteresan ailende mi pişmezdi canım benim eşiminde balık kültürü yoktur annesi pek evde yapmazmış dışarıda yerlermiş annesi ayıklarmış ben alıştırdım ama çok lkılçıklıları yiyemez işte hamsi kılçıkları çıkmış şekilde yer tarfini koyudğum hamsi kuşunu yaparımi buğulama ve istavrit en çok bunları sever bende sık sık yapuyorum ki yesin. Aileden gelecek biraz annem çok sever çok yapılırdı bizim evde. Ayıklamasını yemesini kokusunu bile severim.. :KK16:

canımm ete de tavuğa da benzemez farklı bir tat ama gerçekten güzel ve sağlıklı bir kere denesen seversinn bencee.. :KK34:

Evet canım haklısın hiç yapmayanlar vardır:KK9:

Hadi ordannnn :KK9::KK9::KK9::86: yersin tabii
Teşekkürler Jaledam :KK70:

Teşekkür ederim Lisabella'cım:KK19:
Ben hamur işi çok sevmem.. Eşim çok sever..
Ben hindiyi alayım lütfen :KK56::KK56::KK56::KK39:

verdim gitti :KK9::KK9:
süper ya :KK56:

senin sunumlarına hastayım :KK53: ellerine sağlık canım.
Tesekkur ederim sevgili kadesa:KK16:

Nevoş ablam bidaha gelmesemmi senin topiğe napsam:KK14:Zaten bunalımdan bu aralar sürekli yemek yiyorum verdiğim kiloları geri aldım:KK5:

:KK56:
Ellerine sağlıkk:KK5:Adres alayım çok gelir o sana misafir geleyim ben:KK1:

En sevdiğim:KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:Ellerine sağlık:KK19:

hemen veriyorum adresi :26:ataturk havaalanindan cikiyorsun ben seni paris havaalanindan aliyorum:KK16:

Bunu bende yapıyorum süper oluyor ama seninkide harika olmuş ellerine sağlık. Bne bu ara belimden dolayı pek birşey yapamıyoruım bilindik şeyler ama yaptıkça eklicem :KK34:

off bu süperr tam yılbaşı akşamlarına layık not alıcam ve kesinlikle denicem süper gözüküyor ellerine sağlııkk :KK16::KK56:

süperr ve çok kolay bu vardı böyle fincan kek tarifim ama hiç denemeden kaybetmiştim bunu yaparım ben hemencecik canımız kek istedğinde harikaa.. Ellerine sağlk nevoşumm :KK56::KK34:
tesekkur ederim :KK16:gercektende yilbasinda yapîlabilcek bir tarif ve butun hindi ile daha guzel olur:KK34:hele bide kestane eklersek supeeeer:21:

Ben de geleyim ozaman:KK9::KK9::KK9::KK9:

$image.jpg
Benide alın yanınıza sığarmıyız böyle :KK52:

Ben de geleyim ozaman:KK9::KK9::KK9::KK9:

nasil sevinirim sende gelsen vallahi billahi :KK16::KK16::KK16:

Eki Görüntüle 640563
Benide alın yanınıza sığarmıyız böyle :KK52:

bana sigarsiniz ama ucaga sigarmisiniz onu bir gorusmek lazim havayolu sirketi ile:KK9:hepnizi gelin zevkle,keyifle,seve seve agirlarim sizleri:KK16:

Eki Görüntüle 640563
Ben de böyleyim hemşom ,bizi almaz bence:KK5::KK52::KK52::KK52:

askolsun seve seve alirim alin colugu cocugu gelin hadi bekliyorum:21::21::21:

bana sigarsiniz ama ucaga sigarmisiniz onu bir gorusmek lazim havayolu sirketi ile:KK9:hepnizi gelin zevkle,keyifle,seve seve agirlarim sizleri:KK16:

Sağol hemşom benim:KK19:Söylemen yeter:KK16:Ama sahiden paris görmek istediğim bir yer:KK69:

Ufaklıklar bagajı talan ederler:KK60:
ikisi bir olduğunu düşünsene :KK60:

Senin gönülünün güzeliği canım inan bu lafın bile yetti ağırlamış kadar oldun:KK16:

Son düzenleme:
X