Nevreste'nin Mutfağı

Tamam o zaman balayına geliriz belki:21: Güzel bir otel bulursun bizim için artık :KK52::KK52: Romantik olsun:KK23: Senin yemeklerii aşkımla beraber tadarız:KK56: Ne kadan yüzsüzüm:KK52:

buranin her yeri romantik,buram buram romantizm kokuyor:KK16:ozellikle baharda harika olur.size yemeklerimi zevkle yaparim emin ol...askolsun ne yuzsuzlugu:KK20:

Bende bugün krep yaptım sabah:KK1:Akşama kadar onu yedim:KK17:İskender hindi patesli börek falan da neymiş:KK33::KK52::KK52::KK52:

Tarifi:2 yumurta 2 su bardağı un 1 su bardağı süt 1 su bardağı su hepicini çırpıosunuz:KK1: sonra kepçe kepçe tavaya cıss :KK70: ben tatlı olarak yediğim için tuz koymadım:KK1::KK1:

Çok zor dimi :KK1:

$20130223_131526.jpg

Son düzenleme:
buranin her yeri romantik,buram buram romantizm kokuyor:KK16:ozellikle baharda harika olur.size yemeklerimi zevkle yaparim emin ol...askolsun ne yuzsuzlugu:KK20:

Aslında ben italya düşünüyorum ama hayırlısı düğün yapamadan ölürsem gözüm açık gider:KK30::KK30::KK30: Bu arada sen o kiloyu nasıl verdiiinnnnn:KK53:Bende istiyorum:KK5:

Aslında ben italya düşünüyorum ama hayırlısı düğün yapamadan ölürsem gözüm açık gider:KK30::KK30::KK30: Bu arada sen o kiloyu nasıl verdiiinnnnn:KK53:Bende istiyorum:KK5:

Allah korusun o ne bicim soz:KK20:umarim hersey gonlunden gectigi gibi olur:KK16:ben o kilolari "DUKAN" ile verdim,tavsiye ederim:KK34:halada veriyorum son 5 kilo :KK8::21:

icinede peynirle mydonoz dogradinmi tadindan gecilmez :KK52::KK52: ellerine saglik hemsom :KK19:

Teşekkürler hemşom çok hamaratım dimi:KK52::KK52::KK52:..

hiiim cok guzel gorunuyor :KK56: ellerine saglik...
Teşekkür ederim:KK19:
Olmaz ekle bak ilk sayfaya yazıyorum krep yapmak isteyen resimden içinde ne var çıkartamazlar:KK53::KK52::KK52:
Ekledim:KK30:

Allah korusun o ne bicim soz:KK20:umarim hersey gonlunden gectigi gibi olur:KK16:ben o kilolari "DUKAN" ile verdim,tavsiye ederim:KK34:halada veriyorum son 5 kilo :KK8::21:

Aminn:KK16:Ben geçen yıl aldım kitabını ununu her bir malzemesini:26:Başladım ama nişanlım bozdurdu:KK19:Sıkıldık tavuk yemekten:KK53:

Eki Görüntüle 640627 (foto örnektir)

KOLAY BİSKÜVİLİ İRMİK PASTASI(acil durum pastası):KK16::KK16::KK16:

MALZEMELER
1paket kakaolu bisküvi
15 yemek kaşığı şeker(ben 20 kaşık atıyorum çünkü şekerli seviyorum isteğe göre yani)
12 yemek kaşığı irmik
1 kg süt
1 kaşık margarin

HAZIRLANIŞI
Soğuk sütü tencereye koyun.İçine şekeri,irmiği,ve margarinide koyarak karışımı boza kıvamına gelene kadar karıştırın.Kıvama gelen karışımın yarısını tepsiye dökün.Üzerine kakaolu bisküvileri dizin.Kalan malzemeleride bisküvilerin üstüne dökün.Soğuk olarak servis yapın.Servis yaparken üzerine fındık,antep fıstığı,yada kakaolu bisküviden kalan kırıntıları süslemede kullanabilirsiniz.Afiyet olsun...:nazar::128::KK19:

Son düzenleme:
Teşekkürler hemşom çok hamaratım dimi:KK52::KK52::KK52:..

Teşekkür ederim:KK19:

Ekledim:KK30:

Aminn:KK16:Ben geçen yıl aldım kitabını ununu her bir malzemesini:26:Başladım ama nişanlım bozdurdu:KK19:Sıkıldık tavuk yemekten:KK53:

hamaratsin tabiki hemsom :KK52: onu düsürmek kolaymi :KK52:

ilk yaptim günü hatiraliyomda halime gülerdiniz :KK9::KK9:

Eki Görüntüle 640627 (görüntü örnektir)

KOLAY BİSKÜVİLİ İRMİK PASTASI(acil durum pastası):KK16::KK16::KK16:

MALZEMELER
1paket kakaolu bisküvi
15 yemek kaşığı şeker(ben 20 kaşık atıyorum çünkü şekerli seviyorum isteğe göre yani)
12 yemek kaşığı irmik
1 kg süt
1 kaşık margarin

HAZIRLANIŞI
Soğuk sütü tencereye koyun.İçine şekeri,irmiği,ve margarinide koyarak karışımı boza kıvamına gelene kadar karıştırın.Kıvama gelen karışımın yarısını tepsiye dökün.Üzerine kakaolu bisküvileri dizin.Kalan malzemeleride bisküvilerin üstüne dökün.Soğuk olarak servis yapın.Servis yaparken üzerine fındık,antep fıstığı,yada kakaolu bisküviden kalan kırıntıları süslemede kullanabilirsiniz.Afiyet olsun...:nazar::128::KK19:

ellerine saglik :KK56::KK56: gece gece olmadi ama :KK9::KK9::KK9:

Eftenpüften ve gülbebekim,ellerinize sağlık kızlar:KK54::KK54:

Afiyet olsun kızlarrrr:KK16::KK16:Gece gece hep millet yapıyordu şimdidee ben yaptım .Kötüyüm ben kötüyümmmm:KK1:

X