Nevreste'nin Mutfağı

ben (artık) diyetteyimm
ama sayende değişik bir kek tarifi öğrendim teşekkürler nevreste

Ellerine saglik hemsomne guzel bir sey yapmissin yine ozellikle cesit cesit boyda olabilmeleri hosuma gitti,koy degisik sekil ve buyuklukte fincanlara bir suru degisik degisik kekin olsundeneyecegim insallah..benim sorunum kocisim o yemiyor herseyi (adam fransiz )kendime yapsam hepsi cok gelir bide insan yapip yedirmek istiyor cocuk yokki bari onlara zevkle yapip yedireyimmesela bugun buyuk heyecan ile hunkar begendi yaptim nasil guzeldir yiyen herkes bilir ama koca hunkarin begendigini benim fransiz begenmedi oylesine lezzetliydiki anlatamam sana ben koca tabagi bitirdim bana diyorki keske patlicanlari soyle sadece kozlenmis dogranmis sekilde tabagin bir kismina etli sosu ise yanina koysaydinanlatmaya calisiyorum ona o zaman tarifi oldurmus olurdum:104rjinali bu ve bu boyle yapiliyor...iste bu gibi durumlar benim butun heyecanimi hevesimi kiriyor oysaki ne cook severim ben mutfagi yemek yapmayi ama 5 yildir bu sebeplerden dolayi heyecanimi koreltti..bunu niye anlattim aksam aksam hem hemsomsun hemde psikologumsun ya

inşallahhh öyle olur vee ben daha çok gaza gelirimmm
Verirsin canım ben sana güveniyorum Ver beni de gaza getir hatta gel gıcık ver

Çok sağol canımİlla fincan olması lazım değil bardakta bile oluyor yani
Haklısın yalnız başına yiyecek olunca yapmak isteği azalırTabi kültür farklı olunca anlaşmak zor bu konu daBen de farklı şeylere çok açığım aslında ama eşim biraz bu konuda isteksiz her yaptığımı yer ama bir daha yapayım dediğim dehayır der bazenBöyle olunca da dediğin gibi geri çekiliyor insanAma sen yine de yapmaya devam et bir ortak nokta bulursunuz belkiCanım herzaman burda herşeyi paylaşabilirsin ben seve seve dinler anlarım seni

Son düzenleme:

ellerine saglik canim bu bogaz agrisinda ne güzel giderdi olsada icsem

nevreste o kekleri yaparken arada iki tane normal su bardağıylamı yaptın
benmi yanlış gördüm
bardakla oluyomu:26:

Cok tesekkur ederim herzamanki gibi cok samimi ve kibarsin canim

yalnız bu çok akıllıca olmuş
elektrik olmadığı ya da fırınımız bozulduğu zamnda kek yiyebilcez
eline sağlık canım 10 numara vallaha

Şu aralar corbaya ihtyacım var canım
Bu kek tarifini yenigördüm hepsi gibi buda denemeye deger

yalnız bu çok akıllıca olmuş
elektrik olmadığı ya da fırınımız bozulduğu zamnda kek yiyebilcez
eline sağlık canım 10 numara vallaha
Evet canım aynen öyle fırın olmadan kekte yapabilirizHatta fincanda şart değil küçük su bardağında bile oldu
Teşekkürler canım
Şu aralar corbaya ihtyacım var canım
Bu kek tarifini yenigördüm hepsi gibi buda denemeye deger
Evet çok iyi oluyor hastalıkta
Evet canım denemelisin çocukların da çok hoşuna gidiyor
nevoşum ellerine sağlık canım maşallah çok beceriklisin canımmmm

Teşekkürler ablacım

Bende denemek istiyorum bunu En yakın zamanda deneyeceğim.. Ellerine sağlık ablammmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…