Nevreste'nin Mutfağı

Sağol canım Çok pratik oluyor Tadı da çok güzel oldu şiddetle tavsiye ederim

Çok severim cnm çok güzel yapmışsın ben sütsüz yapıyordum bir de böyle yapayım daha güzel olur of

Bu arada mantını gördüm gece gece mahvoldum. Ben de üçgen severim ve uçlarını birleştîrip şapka şeklinde de yaparım onu da çok seviyorum, Kayseri mantısını küçük ve bohça diye çok sevmem mantı dediğin biraz ağza gelecek of canım istedi yapayım bu ara

Evet canım sütle çok lezzetli oldu
Sağol canımSeninde ellerine sağlık yaparsan beklerimSenin de puf böreğin şahane

Evet canım sütle çok lezzetli oldu
Sağol canımSeninde ellerine sağlık yaparsan beklerimSenin de puf böreğin şahane

Ay cnm sağol eklerim tabi. Senin gibi muhteşem bir mutfak Sultan'ından ne güzel bir iltifat doğrusu
İnşallah dha yeni evliyim zaman geçtikçe ben de senin kadar marifetli olurum inşallahh
her yemeğine bitiyorum maşallah maşallah ya hepsi benîm diyenin yapamayacağı zor şeyler.

Son düzenleme:

Canım sen çok sağol asıl çok güzel iltifatlar bunlarAma sende maşaallah çok iyisin yemek konusundaÇorba da rakibim olmasanEn çok senin çorbanı beğenmiştim..Şimdi ki yarışma da maşaallah bütün hanımlar çok güzel yemekler paylaştılar ama sende yeni evliyim diyorsun maşaallahın var

İltifat değil hakikat teşekkür ederim ne kadar mutlu oldum ayy evlenmeden tencere yemeklerini yapardım ama ananem sağolsun ne hamura dokundurdu ne oklavaya. Evlenir evlenmez elime aldım oklavayı hevesten kör topal yapıyorum bir şeyler

ımmhhhhhhh elerine sağlık nevresteeebende peynirli irmik helvası yapmıştım geçen fotoğrafladım ama bitürlü buraya atmak nasip olmadı
harikaaaaaaaaaaaaaaellerine sağlıkk canımm valla hamarat kadının hali bir başka oluyoo beeee

süper olmuş eline sağlık hamurişlerinin sultanı

Çok sağol canım
Benim annemde izin vermezdiBen de o her dışarı çıktığında oklavayı elime alırdım

Seviyorum derken diğer sevmediğim şeylere göre daha iyi tabi
Evet çok sevmezsin zaten bilirim
Tamam fırsat bulunca ekle bekliyorum ,tarifte isterim ama
Teşekkürler canım
süper olmuş eline sağlık hamurişlerinin sultanı

Teşekkürler canım

yok benim fikrim daha güzel

komşuda pişer bize de düşer lafını boşuna mı söylemişler

neden öyle diyorsun benim gibi komşuyu nerden bulacak

Nevrestenin verilmiş sadakası varmış bence
Senle komşu olsa sen bebek mamasını bile ona yaptırırdın.

nevreste bayılıyorum yemeklerine yaa

keşke komşum olsan
Çok teşekkürler canım
Ah keşke sevomBeraber yapar yerdik
Kızcağız bizde yapabilelim diye tarif veriyo sevo.
Oturda yap bi zahmett.

Yapın sonra da ekleyin gözümüz gönlümüz açılsın diye tarif veriyorum
beleşçi

nevreste haline şükerdiyodur şu anda

Yok canım keşke komşu olsak ben yapmaktan sevo yemekten hoşlanıyor geçinir giderdik

yok benim fikrim daha güzel

komşuda pişer bize de düşer lafını boşuna mı söylemişler

neden öyle diyorsun benim gibi komşuyu nerden bulacak
Oda doğru komşu da pişer bize de düşer
Sen bizi şirince deki evine çağırmamıştın ama ben senle komşu olmayı istiyorum
Nevrestenin verilmiş sadakası varmış bence
Senle komşu olsa sen bebek mamasını bile ona yaptırırdın.

Okadar diyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…