Nevreste'nin Mutfağı

teşekkürler canım denersem bulgurla deniyeceğim zaten :)

Yok canım tepsiye çevirmiyorum.Hatta biberleri de yeşil dolma biber gibi doldurup ağzına domates dilimi koyuyorum.Bu şekilde dolma içi dökülür ,az iç harcı alır diye denemedim.
Kuru dolmaya mı domates koyuyorsunÇok ilginç ilk defa duyuyorumBiz genelde çok doldurmayız Ağzını kapatınca hiç dökülmezHatta resimden gördüğün gibi çevrildiği halde dağılan olmuyor

Kuru dolmaya mı domates koyuyorsunÇok ilginç ilk defa duyuyorumBiz genelde çok doldurmayız Ağzını kapatınca hiç dökülmezHatta resimden gördüğün gibi çevrildiği halde dağılan olmuyor
Kapak olarak domates koyuyorum incecik keserek.Aldığı biberler zaten minicik ,böyle yaparsam az iç alır diye öyle yapıyorum,yoksa senin yaptığın gibi daha pratik.

Kapak olarak domates koyuyorum incecik keserek.Aldığı biberler zaten minicik ,böyle yaparsam az iç alır diye öyle yapıyorum,yoksa senin yaptığın gibi daha pratik.
Kuru biber patlıcanda iç harç ile dış harç eşit daha güzel oluyor yani bizim damak tadımıza göreBirde benim patlıcanlar antep patlıcanı içlerini çok doldurunca pişmiyor..Hatta biberlerde pişmiyor gibi geliyor bana

Patlıcanlar sert olabiliyor doğru da biberler çabuk pişiyor aslında.Sen biberleri haşlıyor musun,sıcak suda mı bekletiyorsun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…