Nevreste'nin Mutfağı

Ellerine sağlık ablacım... Çok lezzetli gözüküyor..

nerelere gidem bennn ALLAH IMMMMMMMMMMMM

Canım hemşeriyiz ozamanÇocukluğunu mu hatırladınAh memleketim ah

Ellerine sağlık ablacım... Çok lezzetli gözüküyor..
Teşekkürler canım
nerelere gidem bennn ALLAH IMMMMMMMMMMMM

Bana gel bana

kapı ne tarafta ben ordan çıkmaya çalışıyım en iyisibende bu boğaz varken nevrestede bu maharet varken ben zor kilo veririm arkadaş
şu fotoğraflar beni yedi bitirdii

Çok mu var kiloBoşver can boğazdan gelir verirsin elbetBende koklaya koklaya yiyorum
çok değil bir 5 kilocuk fazlam var ama vermem lazım :26:lazımda ben boğazımı tıtamam ondan kaybediyorum
Tamam diyet topiclerine git ama beni unutmaArada gel

diyet topiklerinin çoguna aboneyim ama gel görki hiçbirine girmiyorum işime gelmiyo çünkü

çok değil bir 5 kilocuk fazlam var ama vermem lazım :26:lazımda ben boğazımı tıtamam ondan kaybediyorum

diyet topiklerinin çoguna aboneyim ama gel görki hiçbirine girmiyorum işime gelmiyo çünkü

Çok değilmişAl bendende okadar dediğin gibi bütün topiclere aboneyim ama sadece bakıyorum yemek topicleri daha çok dikkatimizi çekiyorBenim eşimde yemeğe çok düşkün ne yapsam götürüyor o yedikçe benim yapasım geliyor

ama yemek topiklerindeki güzelliklere bakarmısın seninkide dahil insan gözünü alamıyo şu iştahım yok benim fazla yemek yiyemem diyenleri dövesim geliyo işkenceyle zorla yemek yediresim geliyo onlaraaa

ımmmmmm sayfa 50lere gelmiş hemen bi yorum yapıyımda sonra nerde kaldığımı bileyim :) her şey mükemmel ellerine sağlıkk :)

Merhaba Nevreste,
Patatesli Bükme kol Böreğinden yaptım ama benimkilerin şekli biraz değişik oldu
Patatesliyi gül böreği şeklinde,
Kalan hamurla da döşeme şeklinde lorlu yaptım.
Ben genelde tariflerde çok çekinirim ya unu fazlaysa gibi...
Ama verdiğin ölçüler tamdı.
Lezzet desen hıımmm bu saatte birer parça yedik ya daha ne diyeyim
Çok lezzetli
Tarif için teşekkürler, ellerine ve emeğine sağlık

Seninde ellerine sağlık canım çok güzel görünüyorBeğenmene sevindimBu tarif her türlü içle hazırlanır evet ben patatesli ve peynirli denedim ikisi de çok güzel oldu..Paylaştığın için teşekkürler

Yaa bu arada çok heycanlıyım. Ben bu hazırlıkları neredeyse 20 yıldan beri görmediğim bir arkadaşım için yaptım.
Çok heycanlıyım. Bakalım yarın görücez 20 yıl bize ne verdi bizden neler aldı. Bana şans dileyin

Not : Bilmem neden bunu yazdım ama sanırım heyecanımı da paylaşmak istedim. Hoş bunun tarifi ne bardak ölçüleriyle ne de kaşıklarla verilir...

Umarım çok güzel bir gün geçirirsinizDostluğunuz daha da pekişip yıllar boyu sürer

nevrestecim ellerine sağlık..et yemeyen biri olarak ağzımın suyu aktı..birde vejeteryan usulü yemekler eklesen çok sevinirim..ilerleyen zamanlarda bende yaptığım pastalardan eklerim..pazar günü bayağı kalabalık misafirim olacak..unutmazsam eklerim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…