Nevreste'nin Mutfağı

Ben de öyle ama korumayı nasıl yapacağım asıl önemli olan o
Son 1 kilo kaldı onuda verebilsem iyi olacak

Yok ben o kadar sıkmıyorum kendimi.Daha dogrusu sıkamıyorum.Ama eskiye oranla baya baya az yiyorum.1 kilo neki boşver ya.

Mutfak olayına ben de biraz meraklıyım, biraz göz attım, hepsi çok lezzetli görünüyor ellerinize sağlık, Malatya tariflerini görünce ayrı bi mutlu oldum, var mı Malatyalılık :)

Merhaba hoşgeldiniz
Teşekkür ederim
Evet MalatyalıyımSizde mi Malatyalısınız:26:

Yok ben o kadar sıkmıyorum kendimi.Daha dogrusu sıkamıyorum.Ama eskiye oranla baya baya az yiyorum.1 kilo neki boşver ya.

Ben de sıkmam ama yaz geliyor memlekete gideceğim gitmeden zayıflamak istedim
Öyle o kadar takmıyorum ama versem iyi olurduSonra 1-2 daha vermek isterdim belki

Ben de sıkmam ama yaz geliyor memlekete gideceğim gitmeden zayıflamak istedim
Öyle o kadar takmıyorum ama versem iyi olurduSonra 1-2 daha vermek isterdim belki

Görenleri şok edeceksin dimi.Bir kilo birşey değil verirsin.Çok verme yüzün çöker.

Hmm bende trabzon tarafındayım

Ailem Malatya'da yaşıyor, ben Mardin'de öğretmenlik yapıyorum ama malum yaz tatili geldi, cuma günü karneleri verip hemen Malatya'ya geçicem :)
Siz Malatya'da mı yaşıyorsunuz? :)

Yok ben de Gaziantep'te yaşıyorum eşimin işi dolayısıyla burdayız
Ben de gitmeyi düşünüyorum Cumartesi bir aksilik olmazsa

Öyle canım Bizim Malatya Mutfağı ile Antep Mutfağı birleşince muhteşem tatlar çıkabiliyor
Buranın yemek kültürüne hayranım

Benim de eniştem Gaziantepli, o yüzden teyzem de dediğin gibi bu iki mutfağı birleştirip harika şeyler ortaya koyuyor :)
Yaşınız kaç bu arada :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…