Nevreste'nin Mutfağı

Gel canım kalmasa da ben sana özel yaparım
Sağol canımAşureyi bu yıl dağıtmanın yolunu buldumOturduğum apartmanda komşuluk yok Adımı dahi bilmezler kiracıları sevmiyorlar
Ben de aşureyi yaptım okula götürdüm 8 kiloluk bir düdüklü tencerem var onunla götürdüm 1 saat içinde bitti
Alüminyum kase ve plastik kaşık aldım öğretmenler ve öğrencilere aşure dağıttım çok makbule geçti
Canım ben 1 kez yapmıyorum eşim çok seviyor aklına geldikçe isterHatta evlendiğim ilk yıllar eşim ayda bir işte iken arardı akşama aşure yap derdiO yüzden aşureyi güzel yapıyorum alıştım artık
Sütlacı benim kızlar çok seviyorlar sık sık yapıyorumHımmm kadayıflada eminim güzel olur
Artık şunu dene bunu dene kilolar başını alıp gidiyorBir dur demek lazım

Canım çok teşekkürler yapmış kadar oldun.

Aaaa üzüldüm niye öyle davranıyorlar.Antep gibi bir şehirde üstelik.Kiracı nasıl olsa gidecek diye mi düşünüyorlar acaba.Komşu komşunun külüne muhtaçtır bilmiyorlar galiba.İyi yapmışsın ama okula götürmekle.Hem çocukları,hem öğretmenleri sevindirip sevaba girdin.Eşin çok haklı bence.Bu lezzet her zaman yenmeli.Sorma napacağız bu kilolarıSpor yapmazsam çok kilo alıyorum.Hiç değilse yediklerimi eritiyorum ama bu ara çok tembelim.Başlamam lazım artık.

Canım bende biilmiyorum4 Yıldır bu şehirde ve bu apartmandayım karşı komşumun adını bile bilmiyorumBiriyle tanışmıştım bana''Yeni gelenlere gitmiyoruz görüşmüyoruz ''dediBen de pek rahatsız değilim başka bir çevrem var fırsat bile bulamıyorum
Evet okul çok iyi oldu
Ben diyete başlayacağım inşaallah biterse özel günlerYarında öğretmenler günü için organizasyonumuz var oda geçsin

Son düzenleme:

Ne kadar ayıp yeni gelenlerle görüşmüyoruz demesi.Sen çevre edinmişsin boşver.Okuldan çocuklarının arkadaşlarının anneleri dimi:)Burada da var öyle kaynaşıp gün yapanlar.Kapıda çocukları beklerken arkadaş oluyorlar:)Ben diyeti geçtim artık.Yemeden mutsuz oluyorum çünkü.Ama spor yaparak bunu dengeliyorum da bu ara tembelleştim.Televizyonun karşısında çay,pasta faslından sonra baya bir ağırlık çökünce kalıveriyorum koltukta öylece.Oturmaktan yatma moduna geçiyorum artık.

Bence de çok ayıp
Evet canım 1. sınıfta tanıştık şimdi okula gelmiyorlar ama biz 15 günde bir toplanıyoruzBen ele başlarıyım Tüm organizasyonları yapıyorum onlarda bana uyuyorlarPiknik ,gezme hepsine katılıyorlarSağolsunlarBirkaçı ile eşleride tanıştırdık akşamda görüşüyoruzBana yetiyor ancak yetişiyorumArkadaşlarım onların kaybettiğini düşünüyorlar
Ayyy çok fena bir çözüm bulmak lazımBenim eşim çok iştahlı yatana kadar isteği bitmiyorBirde o kadar yiyor kilo almıyorŞimdi aramış akşama içli köftemi yapacaksın yoksa diyorBir yerden başlamamız lazım

Ne kadar güzel kafa yapının uyduğu birileriyle arkadaş olman.Eşleriyle de görüşmeniz çok iyi.Elebaşları sen olacaksın tabi başkası düşünülemez.Yiyip kilo almayanları hiç sevmiyorum.Akşama içli köfte var o zaman.Kötü alıştırmışsın:)Bence de bir çözüm bulmak lazım.Çünkü özel günler,bu pazartesi diyete başlayacağım lafları hiç bitmez.

Son düzenleme:

Öyle canım 8 kişiyiz çocuklarla 20 oluyoruz fazlasına gerek yok hepside kafama uygun insanlarEvet toplamayı seviyorum
Evet bende sinir oluyorumBilmiyorum bakalım düşüneyim dedimEvet çok fena alıştı
Pazartesi başlayamam ama salı belki

Salı sallanır,çarşamba çarşafa dolanır,perşembe perişan olursun,cuma mübarek gün,cumartesi pazar tatil.Pazartesi zaten başlayamıyorsun.Hafta bitti bak.

Nevoş sana bişi sorucam.

Ben elimdeki tarife göre browni yapıyorum. Tadı harika oluyor ama hep görüntü bozuk. Söyle ki, kabarmaması lazım, yoksa sosu iceri cekmiyo, tepeleme bir sey oluyo vs.

Kabarmasın diye kapağı acıyorum, fırından hemen cıkarıyorum ama yokkk nafile ne yaptıysam kabarmasını önleyemiyorum. Annem de kızım senin elin yatkın keke millet keki kabarsın diye dua eder sen de kabarmasın diye ediyosun diyo

Acaba kabartma tozu koymasam mı ki napsam?

Elmiş keki pişirdikten sonra sosunu dökmeden pıçak yardımı ile kekin üzerine çizikler at,sonrada sosu dök içine işler sonra

Elmiş keki pişirdikten sonra sosunu dökmeden pıçak yardımı ile kekin üzerine çizikler at,sonrada sosu dök içine işler sonra

Onu da yaptım abla ama yok ortası kabardı kabardı azıcık söndü ama ben dümdüz olsun beceriksiz keki olsun kabarmasın istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…