Nevreste'nin Mutfağı

Nevreste selam.Naber nasılsın?

Sarma ve beşamel soslu,kıymalı karnıbahar.

adracım sen de evli misin
çoluk çocuk falan?
sizlere çok hevesleniyorum, hele nevresteye
çocuklarını az çok büyütmüş yani
ben de çocuk olmadan önce hiç üşenmez, pasta börek ne varsa yapardım
eşim de sever, mantı, su böreği falan yapardım arada
ama çocuk elimi kolumu bağladı

Canım iyiyim çok şükür sen nasılsın
Ellerinize sağlık canım yine harika görünüyorPaylaşım için çok teşekkürler
Karnıbaharın tarifini alabilir miyiz
Canım sağlık olsun bebişin büyüsün yaparsın güzel yemeklerinden

süper yemek tarifleri, anladığım kadarıyla hepsi denenmiş değilmi? Malum çok sayfa olduğu için hepsini okuyamamadım. Tek tek hangi sayfada ne yemek var onu da yazmışsınız emeğinize sağlık ....

süper yemek tarifleri, anladığım kadarıyla hepsi denenmiş değilmi? Malum çok sayfa olduğu için hepsini okuyamamadım. Tek tek hangi sayfada ne yemek var onu da yazmışsınız emeğinize sağlık ....

Hoşgeldiniz
Evet hepsi denenmiş tariflerTeşekkür ederim

Son düzenleme:

Yok canım ben evli değilim.Yemek tariflerine düşkündüm,bu topikler beni daha da düşkün yaptı.Çocuk olunca zor tabi.Ben de çalışıyorum.İzin günlerimde veya basit tarifler olunca akşamları deniyorum.Biraz da merak işi.Vakit yaratıyorsun aklına takılınca:)

Adra sizin eve geliyorum sarmalar dolmalar tam benlik canım

Buyur gel canım.Dolmalar da tam istediğim gibiydi.Resimden de anlaşılacağı gibi bol yağlı ve dolgun.İnceleri sevmiyorum dişime gelmiyor.

Canım iyiyim çok şükür sen nasılsın
Ellerinize sağlık canım yine harika görünüyorPaylaşım için çok teşekkürler
Karnıbaharın tarifini alabilir miyiz

Ben de iyiyim canım çok sağol.

Karnıbahar çok basit.Karnıbaharları haşlıyorsun.Tepsiye dizip,üstüne kavrulmuş kıyma,üstüne beşamel sos,üstüne de kaşar rendeleyip fırında pişiriyorsun.Lezzetli olmuştu.

Tamam canım çok sağol ellerinize sağlık
Benim ev ahalisi karnıbahar yemeklerini pek yemiyorlar sadece haşlayıp yoğurt döküyorum onu yiyorlarBunu bir kere kıymasız bende yapmıştım yemediler belki kıyma ile daha iyi olur onuda deneyeyim

Canım o kıymasız hiçbirşeye benzemez.Kıymadan önce bezelye,havuç da koyuyorlar haşlanmış şekilde.Öyle de yapabilirsin.Ama bak yoğurtlusu çok güzel olur.Zaten sarımsaklı yoğurdu neye dökersen yedirir:)

Canım farklı bir şekilde yemeleri için öyle bir tarif bulup denemiştim yediler ama bir daha yapma dedilerAma kıymalı hoş olabilir denerim.
Evet sarmısaklı yoğurt neye döksen güzel oluyor

Canım farklı bir şekilde yemeleri için öyle bir tarif bulup denemiştim yediler ama bir daha yapma dedilerAma kıymalı hoş olabilir denerim.
Evet sarmısaklı yoğurt neye döksen güzel oluyor

Seninkiler ağızlarının tadını biliyor.

Anneciğimin yaptığı aşureler.Biz öyle narlı falan sevmiyoruz.Sade seviyoruz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…