Nevreste'nin Mutfağı

Esracım ellerine sağlık çok güzel görünüyorHiç denemedim mutlaka denerimPaylaştığın için ayrıca teşekkürler

bak seni burdada buldum esramcanım bu tarifi biliyorum kız kardeşim yapar ama o fırında pişiriyodu:13:mantar sevmeyen biri olarak bile canım çkti eline sağlık marifetlisin maşallah

bak seni burdada buldum esramcanım bu tarifi biliyorum kız kardeşim yapar ama o fırında pişiriyodu:13:mantar sevmeyen biri olarak bile canım çkti eline sağlık marifetlisin maşallah

evet canım bu topikte benim mekanlarımdan biri
canım bende fırında yapıyorum bazen ama bu sefer az yaptım eşimle ikimizdik
birde aceleye geldi o yüzden tavada pişirdim
aynı tat oluyor zaten mantara bayılırım ben canım ama sevmeyenede saygım var tabii
gel yapaym canın çektiyse sanada

Esra mantar dolmaların güzel görünüyor.Değişik bir tarif.Eline sağlık.

Ben de yeşil zeytin salatası ekleyeyim..Kahvaltıda güzel yeniyor.İçinde zeytin,domates,sarımsak,ceviz,nar ekşisi,biber salçası,pulbiber,kimyon,zeytinyağı ve maydanoz var.

Diyete niyet ederken çok güzel oldu adraçığım
Ellerine sağlık tatlım çok güzel olmuş hepsi

Bu kadar güzel yemek yapıp,onlardan yemiyorsan çok zor olur.Benim gibi yap ye,sonra spor yap.

Kıymalı gözleme.

Ellerinize sağlık çok güzel görünüyorlarSalata süper görünüyorPaylaştığın için çok sağolBörekler küçük galiba kaç tane yenir bundan

Bende şu yapmaktan ve yemekten vazgeçebilsem

Evet evet börekler küçüktü. Bizim evde rekor bende:)))Çok yemiş muamelesi yaptılar bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…