Nevreste'nin Mutfağı

Ellerine sağlık canım diyetim için çok uyğun
Dün çorbaları araştırıkeln bu tarife rastladım ama sütlüydü denemek lazım tek ben yerim herhalde tavuk tariflerine içim gitiyor böyle uzaktan seyretmekle yetiniyorum

Son düzenleme:
Evet canım çok uygunPatlıcan karnıyarığı yaptığımız gibi fırında yağlayıp pişiriyoruzCanım tavuk çorbası çok güzel oluyor Sütle nasıl oluyor bilmem ama yoğurtla güzel oluyor

Evet canım çok uygunPatlıcan karnıyarığı yaptığımız gibi fırında yağlayıp pişiriyoruzCanım tavuk çorbası çok güzel oluyor Sütle nasıl oluyor bilmem ama yoğurtla güzel oluyor

Deniyeceğim canım evet nevoş sütle yapılmıştı. Adıda yalancı işkenbeydi benimde dikkatimi cekti :26:

çok seviyorum bunu harika gözüküyor eline sağlık cnm

Hiççç güxzel değil nevoşşşşş hiççç istemiyorum bile

Mutfaginda misafirin var canim Link icin tesekkürler canim.
Ögrenicem bende güzel güzel cesit cesit yemek yapmayi

ben kaymaklı ayva tatlısı istiyorum ama yapmayı beceremem. nerede yerim tarifini verirmisin

ben kaymaklı ayva tatlısı istiyorum ama yapmayı beceremem. nerede yerim tarifini verirmisin

Nerede yersin bilmemAma tarif var istersenMaximaculpa yapmıştı

Canım hoşgeldinNasılsın

iyiym nevoşum sen nasılsın tatilin nasıl geçti bakalım
benimki çok güzel geçti ve tadı damağımda kaldı doymadım
bu arada senin bana gösterdiğin resim vardı ya şahinbey parkı orayada gittim gecede olsa gördüm çok güzel biryer olmuş

İyiyim canım sağolTatil güzel geçti dediğin gibi tadı damağımızda kaldıAma ben yine gideceğim bayrama inşaallahAaaa öyle mi orası benim eve çok yakın araba ile 5 dakika sürüyorÇok güzel sahiden

ohhh ne güzel keşke bende yakın olsamda hemen gitsemm
keşke görüşme imkanımız olsaydı okadarda yakınına gitmişim bakk

ohhh ne güzel keşke bende yakın olsamda hemen gitsemm
keşke görüşme imkanımız olsaydı okadarda yakınına gitmişim bakk
Evet canım bize yakın olduğu için en çok oraya gidiyoruz çok güzel bir yerEvet canım iyi olurdu nasip bir dahaki sefere inşaallahBen tatilde lisabella ve tanem111 ile görüştüm

Evet canım bize yakın olduğu için en çok oraya gidiyoruz çok güzel bir yerEvet canım iyi olurdu nasip bir dahaki sefere inşaallahBen tatilde lisabella ve tanem111 ile görüştüm

lisebella yurt dışında değilmiydi:26: ne güzel sizin için eğlenceli olmuştur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…