Nevreste'nin Mutfağı

Ay canım uğraşmışsın benim için,çok teşekkür ederim

Az kaldı ya stres yaptım ne yapsam diye,aklımda birkaç çeşit var kesin yapacaklarım arasında...Bigüne sıkışırmak istemiyorum hepsini, iki gün önceden pastanın kekini yapsamda buzluğa atsam bişey olmaz dimi,bigün önce de çıkartıp,süslemesini yaparım

Umarım güzel olur hepsi

nevreste bak bunu biliyorum ve yapıyorum
çok ezzetli oluyor benimde en sevdiğim yemeklerden biri
ellerine sağlık
Teşekkürler canım
daha yeni kalktım sofradan ama sen bana naptın nevreste hepsi nefis görünüyo
Teşekkürler canım
Eline sağlık canım
Teşekkürler canım

Tamam canım bak bulamazsan ben yardım edeyimİlk sayfayıda bayağıdır güncellemedim güncellesem iyi olacak
Yaprağı tavsiye ederim..

Yok canım olur mu ne yaptım
Olur canımEminim çok güzel olurlarPaylaşırsan yaptıklarını sevinirim

Bak canım milföylede bir şeyler yapabilirsinTalı olarakta elmalı milföy yapabilirsin.
http://www.kadinlarkulubu.com/gurme-oneriyor/615626-farkli-mutfak-sunumlari-13.html bu linkteki tariflere bakmanı tavsiye ederim

Harika şeyler canım,özellikle farklı şekil ile kek yapma varya onu çok sık görüyorum ve denemek istiyorum,aklımdaydı ne zamandır...Onu bi evde deniyim ben,olursa eğer buzluğa atarım,ogün kremayla süslerim,beceremezsem de biz yeriz eşimle Diğerlerine de bakayım,sağol canım

Tamam canım kolay gelsin

Ben şu şu yaptığın büüürek varya ondan istiyom gece gece karnım zil çalıyor.
Hem bak uslu uslu duruyorum proferolde alabilirmiyim kine aaan aaaan düüüüt(oğlumun repliği)ay bir ses daha var ama harfler kelimeye dönüşmedi lügatımda

Bende acıktım ama birşey yemiyeceğimGel en iyisi biz kaçalım sonra birşeyler yiyeceğiz

Bende acıktım ama birşey yemiyeceğimGel en iyisi biz kaçalım sonra birşeyler yiyeceğiz

Sanırım kaçmak en doğrusu Nevoşum.Atla süpürgeme dolaşalım biraz.
Bende yemek istemiyorum tam teşekküllü olmasada diyetin (diy)ine başladım sporda yapıyorum 1 saat mayo bikini hayalim yok ama pantolonlarıma sığma derdindeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…