Nevreste'nin Mutfağı

Birşey olmaz canım sıkma canını yavaş yavaş olur
Çalışıyorsun diyet yapmak sahiden zor

aksine ben iş yerinde yediklerime dahada dikkat ediyorum öğle yemeğinde sebze yemeklerinden seçmeye çalışıyorum ama akşam yemeği yokmuu
akşamları yiyorum ama yinede eskisi gibi değilim kısıtlı yiyorum

Tamam o zaman oda yeter dikkat etmek bile önemli canım acelen yok çok sorun değil yavaş yavaş verirsin

Tamam o zaman oda yeter dikkat etmek bile önemli canım acelen yok çok sorun değil yavaş yavaş verirsin

insallahh dediğin gibi olur nevosum
haa birde 3-4 gündür spor yapmaya çalışıyorum
neyse ben kaçayyım daha fazla dayanamıyorun gözlerim kapanımyı:89:

teşekkür ederim ablacım

ya ama ben bittim bu tariflere hepsine bakamadım bile yoksa bebeğim hepsinden isticek

ama favorim içli köfte,ben hiç yapmadım hoş bizim buralarda yapan da yok,olsa keşke....

çalışıyorum ama ilk fırsatta içli kfteyi deniycem umarım becerebilirim..

üniversitedeyken arkadaşların annesi yapar gönderirdiiiii.... bayılırım ....

ellerine sağlık ben topiği yeni keşfettim ama takipteyim...

imza:beceriksiz anne adayı

Hoşgeldin canım teşekkür ederim
Ama imzayı beğenmedim hiç sanmıyorum beceriksiz anne adayı olduğunuCanım içli köfteyi eğer imkanın varsa deneyebilirsinİlk yaptığında süper,muhteşem olması gerekmiyor yaptıkça güzelleşecek sen emin olYeter ki iste yavaş yavaş herşeyi öğrenirsinElimden geldiğince yardımcı olurum

boş bi vaktim de mutlaka deniycem... belki de acemi şansı ilki çok güzel olur... herşey tamam da nasıl şekil vericem onu becerebilirmiyim bilmiyorum..

boş bi vaktim de mutlaka deniycem... belki de acemi şansı ilki çok güzel olur... herşey tamam da nasıl şekil vericem onu becerebilirmiyim bilmiyorum..

Canım ben bilmediğim veya ilk yapmak istediğim birşeyi öğrenmek için netten videolarını veya yapım aşamalarını gösteren resimleri incelerim sende öyle yapabilir misin belki fikir olur

tariflerin hepsi birbirinden guzel..bu icli kofteyi donduruca kizartmadan koyup sonra cikarip kizartsak olurmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…