Nevreste'nin Mutfağı

azminn zaferi bu olsa gerek
ben derdime yanayımm müsadenlee

Ellerine sağlık canım çok güzel görünüyor..Mutlaka denemek istiyorum
HemşomDün diyecektim yaptığın tartın resmini çekip tarifini ekler misin Yok o kadar yüzsüz olmayayım dedimEllerine sağlık çok güzel olmuş neler kaçırmışız
yapilmaz valla dov beni Jaledam

valla dun hangaout icin yaptim ve yemedim bilearkadasima verdim yesin diye
Yazık değil mi jaledama niye bunu yaptın hemşom kız diyet yapıyor bir rahat bırakmıyorsunuz

Ben de merak ediyordum hemşom yaptı ne yaptı diyeÇağırsan gelirdik
nevreste pılımı prıtmı toplayıp sana yerleşiyorum besle beni

Gel canım beklerim

Ellerine sağlık canım yapılacaklarımın arasında

ben bunu misafir geldiğinde de içine garnitür koyarak yapıcam mayonezli. ikramlarımın arasına aldım, çok şirin görünüyolar

tesekkur ederim canimvalla bende senin patates mantisina oldum bittim nasil canim cektidiyeti bozduracaksiniz ya bana ne diyeyim size

aman boz gitsin, 1 saat fazla yürürsün olur biter
nevreste pılımı prıtmı toplayıp sana yerleşiyorum besle beni

anaaaa badeeeehayırlı olsun bebişiiin

şimdi söylersem eminim gülersin
ya benim aslında çok fazla kilom yok 60 kiloydum 59 olmuşum
ama 5-6 kilo fazlam var özellikle kalça üstlerinde

tamam guleyim ozaman harbidende cok degilmis ama onlem alinmayinca cogaliyor malesef.kolayca verebilirsin 5-6 kiloyu , bolgesel icinde hareket lazim verirsin canim yeterki karar ver.zaten dukan uymazmis sana boylesine kilolar icin dukan onerilmiyor cunku.aslinda karatay falan denesen bak hemsomda yapmis karatayi

tesekkur ederim hemsomvalla baska nerde yayinlayabilirizki asil sana tesekkurlerki sayfanda bizde yaptiklarimizi guzel guzel sunabiliyoruz..dun guzel gecti aslinda cok eglendik gulduk...ama cok talep yoktu yinede olanlarla eglendik

demiii sporla yakarim ben onu ,yediim bile

Canımsın Daha çok talep olur inşaallah bundan sonraMükemmel olmuş

ellerine saglik görünümü cok güzel ben bunu gecen hafta denedim tutmadi patatesler bende kavurdum

lisacim ellerine saglik döktürmüssün yine

çokk güzel olmuşş lisabella,ellerine sağlık,inanki bende tar hamuru tarifi arıyordum,dr otkerin tart kalıbını almıştım,ama güvenilir bir tarif arıyordum bunu kaydederim artık ,emeğine sağlık,görüntü muhteşem..

tesekkur ederim arkadasimtavsiye ederim gercekten harika bir hamur oluyor kurabiye gibi agizda dagiliyor resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…