Nevreste'nin Mutfağı

sunum sekli cok hos ellerine saglik

ellerine sağlık nevoşum gerçekten çok güzel görünüyo

ımmhhh ye beni diye bağırıyo
bende bunu peynirli yapıyorum oda çok güzel oluyo denemniz tavsiye ederim

sunum sekli cok hos ellerine saglik

teşekkürler rabiş

Evet canım haklısın... Ama canım istedi ne yapayım.. Bu helvayı yarın yapayım İnşaallah.. ün kurabiye yiyip yatmıştım uyuyamadım mideme ağır geldi.. şimdi helva yersem yine uyuyamam...

tatlıyı aç karnına ye canım, o zaman bişey olmaz.

bende bunu peynirli yapıyorum oda çok güzel oluyo denemniz tavsiye ederim

hangi peyniri kullanıyosun canım..bi de hangi aşamada koyuyosun peyniri. hiç denemedim, hemen yapıp tadına bakıyım

teşekkürler rabiş

tatlıyı aç karnına ye canım, o zaman bişey olmaz.

hangi peyniri kullanıyosun canım..bi de hangi aşamada koyuyosun peyniri. hiç denemedim, hemen yapıp tadına bakıyım

tuzsuz peynir farketmiyo am yağlı bir peynir olursa çok daha güzel oluyo
peyniri en son aşamada yani sen süt kullnmışsın ben su kullanıyorum suyunu koyduktan 2 dakika sonra felan peynirini dök karıştır kapat kapağını suyunu çeksin biraz peynirler eriyo zaten sıcak sıcak servis yap

çökelik iyi olur mu acep:44: tam ortada bi çökeleğim var, ne yağlı ke kuru ne tuzsuz ne de tuzlu

çökelik iyi olur mu acep:44: tam ortada bi çökeleğim var, ne yağlı ke kuru ne tuzsuz ne de tuzlu
Çökelekle hiç denemedim canım ama bence deneme mesala kaynamakta olan 1 litre süte limon sık ve ondan oluşan peynirle yap oda lezetli okur

bak burda eklemiştim enson resimdan bir önceki resim ipeynirli irmik helvası

Son düzenleme:
Çökelekle hiç denemedim canım ama bence deneme mesala kaynamakta olan 1 litre süte limon sık ve ondan oluşan peynirle yap oda lezetli okur

bak burda eklemiştim enson resimdan bir önceki resim ipeynirli irmik helvası

1 litre süte mi fazla gelmez mi kız. gerçi kalanını peynir gibi ye dersen orası ayrı
ama benim çökeleğim bildiğin çökeleklerden değil. ev yapımı hakiki çökelik..öyle marketlerde satılan kötülerden değil ben bi deneyim, sana haber veririm

fazla gelirse dedğin gibi kahvaltıdada yersin
çökelekle dene ozaman canım haberde ver bakalım ntadı nasıl olmuş

Bu nee
Muhteşem görünüyor
Ellerine sağlık maxicim

Nevreste evde mantar yoktu havuç kullandım

Ama o da harika oldu Ellerine sağlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…