Nehirnilin çeyizcikleri :)

ayy şükür benimde gezmemiz konusunda sıkıntım yok sadece hiçbi şey yetiştiremicem korkusu var işte bende

ayy şükür benimde gezmemiz konusunda sıkıntım yok sadece hiçbi şey yetiştiremicem korkusu var işte bende

Allahın izniyle yetiştirirsin kuzum merak etme Sıkma canını herbişeyin çok güzel ve istediğin gibi olur inşallahh

Evet onların alacakları sabit büyük eşyalar ufak tefek detaylarla ilgilenmek biz bayanlara kalıyor tabiki planlı ve detaycı olmak zorundayız yoksa kim alacak kim eksikleri tesbit edecek değilmi
evet kesinlikle canım bende öyle bi listeler var ki şaşırıyo bizimkiler ama vaktim az ve maddiyat düşünüyorum o yüzden hep elimde bi kağıt kalem ve bilgisayarda dosyalanmış olanlar da ayrı:97:

Son düzenleme:
evet kesinlikle canım bende öyle bi listeler var ki şaşırıyo bizimkiler ama vaktim az ve maddiyat düşünüyorum o yüzden hep elimde bi kağıt kalem ve bilgisayarda dosyalanmış olanlar da ayrı:97:

hersey hallolur canım benım daha mobılyalarım bıle yok:) sadce beyaz esyalrımı aldım:) ceyız bıttı sayılır Allah büyük diyorum

hersey cok guzel ama en anlamlısı o anahtarlık bayıldım musmutlu gunlerde kullan canım

hersey hallolur canım benım daha mobılyalarım bıle yok:) sadce beyaz esyalrımı aldım:) ceyız bıttı sayılır Allah büyük diyorum
benimde ne beyaz eşya ne mobilya var. mobilya seçmek çok zor bi yerde beğendiğini başka bi şey görünce vazgeçiyosun.bir de üstüne kararsızsan benim gibi zor oluyor.inşallah saolasn canm :)

Benimde pc de oldukça fazla dosyalarım mevcut alınacaklar şimdilerdede taktım düğün mekanlarından gelen teklifler fotoğrafçılar makyözler hepsi artık dosyalarda beni bekliyorHerşey maddiyat canım yoksa çok daha güzelleri iyileri oluyor ama insan maddiyat yüzünden düşünüyor ölçüyor tartıyor en iyisini en uygununa bulmaya çalışıyor sıkıntı yapma olacak herşey hayırlısıyla
hersey cok guzel ama en anlamlısı o anahtarlık bayıldım musmutlu gunlerde kullan canım
Amin inşallah cümlemiz çok teşekkürederim canım benim daha daha güzelleri sana nasip olsun anahtarlığım uzun zaman önce alındı inşallah sizlere daha iyileri nasip olur
her genç kızın hayalidir jumbo doğru bir tercih aldıkların çok kaliteli güzeller güzel günlerde kullan

Çok sağol canım beğendiğine çok sevindim jumbo hayalimdeydi hep nasipte oldu çok şükür ödemesi zor biraz ama alındı gitti işteDaha iyileri güzelleri sana nasip olsun inşallah

kesinlikle öyle canım mantık yürütmeye çalışıyorum işte kullanışa dikkat etmeye çalışıyorum falan bir sürü şey
kızlara katılıyorum bu arada annemin takımları jumbo hala kullanıyoruz. anahtarlığında harika tabiki..

Benimde hep kafamdaydı canım almakta nasip oldu çok şükür annen memnunsa daha bir sevindim şimdi memnuniyet önemli dünya para veriyoruz memnun kalalım hepimiz inşallahSeninde herşeyin çok güzel anahtarlık artık yok gibi piyasada görürsem bir yerde hemen haber vericem topikten

Paşabahçeye girmişken boş çıkmayayım dedim birde kaçırmak istemedim sadece Meşrubat bardağı 4 tane kalmıştı ki nette resmini bulamadım aslında aşağıda eklediğim modeli renk olarak yarısından yukarı kısmı açık mavi çok tatlı bir mavi sanırım son parçaları kaptım ben

Çooooook güzel. Güle güle kullan.

Bayılıyorum böyle modellere yaa

Harika canım ağız tadıyla kullanın inşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…