Nehirnilin çeyizcikleri :)

Yok canım çok şükür nişanlım benimle beraber sabırla gelir gezer. Benim çeyiz listemin aynısı onda da var. İstemişti benden. Benimde hoşuma giden bişey olursa alırım diye :KK16:

Daha dün akşam beraber züccaciye dükkanına girdik benimle keyifle gezdi. Bunlardan da alalım falan dedi. Şikayeti yok çok şükür :KK16: :KK12: Tek söylediği bazı konularda ben çok sabırsızım onu ailem bile söyler :KK17:
ayy şükür benimde gezmemiz konusunda sıkıntım yok sadece hiçbi şey yetiştiremicem korkusu var işte bende:KK50:

ayy şükür benimde gezmemiz konusunda sıkıntım yok sadece hiçbi şey yetiştiremicem korkusu var işte bende:KK50:

Allahın izniyle yetiştirirsin kuzum merak etme :KK54: Sıkma canını herbişeyin çok güzel ve istediğin gibi olur inşallahh :KK16:

Evet onların alacakları sabit büyük eşyalar ufak tefek detaylarla ilgilenmek biz bayanlara kalıyor tabiki planlı ve detaycı olmak zorundayız yoksa kim alacak kim eksikleri tesbit edecek değilmi:KK9:
evet kesinlikle canım bende öyle bi listeler var ki şaşırıyo bizimkiler ama vaktim az ve maddiyat düşünüyorum o yüzden hep elimde bi kağıt kalem ve bilgisayarda dosyalanmış olanlar da ayrı:97:

Son düzenleme:
evet kesinlikle canım bende öyle bi listeler var ki şaşırıyo bizimkiler ama vaktim az ve maddiyat düşünüyorum o yüzden hep elimde bi kağıt kalem ve bilgisayarda dosyalanmış olanlar da ayrı:97:

hersey hallolur canım benım daha mobılyalarım bıle yok:) sadce beyaz esyalrımı aldım:) ceyız bıttı sayılır Allah büyük diyorum

Herkese merhabalar:KK16:O kadar çeyiz topigi gezdikten sonra o kadar alınan şeyleri gördükçe insanın kendini durdurması pek mümkün olmuyor:KK52:Henüz azıcık çeyizciklerim ama aldıkça çogalır derler belki baktıkçada çogalır:KK9:Bunlarda benim henüz yaptıgım güzel başlangıçlarım hayallerim çok güzel birşeymiş bu çeyiz alışverişi taksitler bitsinde digerine geçeyim diye sabırsızlanıyor insan:kk77::KK69:Rabbim herkese gönlündekini almayı nasip etsin :nazar:bakalım begenicekmisiniz cicilerimi maşallah demeyi unutmayalım:nazar::KK16::KK17:

Yemek,pasta,fincan takımım 12 kişilik :nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869273
Eki Görüntüle 869274

Çelik tencere setim 4'lü :nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869277

Çatal-Kaşık-Bıçak takımım 12 kişilik :nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869278

Düdüklü tencerem 6 LT:nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869279

Çay tepsim,çay tabağım,çay bardağım 6 kişilik:nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869300
Eki Görüntüle 869301
Eki Görüntüle 869322

Nevresim takımlarım :nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869326
Eki Görüntüle 869327

Havlularım 3'lü:nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869328

Tavam:nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869335

Saklama kaplarım 3'lü:nazar::KK16:
Eki Görüntüle 869336

Rabbim nasip ederse inşallah ev anahtarımız:nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869337

:nazar::KK69:

hersey cok guzel ama en anlamlısı o anahtarlık bayıldım musmutlu gunlerde kullan canım

hersey hallolur canım benım daha mobılyalarım bıle yok:) sadce beyaz esyalrımı aldım:) ceyız bıttı sayılır Allah büyük diyorum
benimde ne beyaz eşya ne mobilya var. mobilya seçmek çok zor bi yerde beğendiğini başka bi şey görünce vazgeçiyosun.bir de üstüne kararsızsan benim gibi zor oluyor.inşallah saolasn canm :)

Benimde pc de oldukça fazla dosyalarım mevcut alınacaklar şimdilerdede taktım düğün mekanlarından gelen teklifler fotoğrafçılar makyözler hepsi artık dosyalarda beni bekliyor:KK60:Herşey maddiyat canım yoksa çok daha güzelleri iyileri oluyor ama insan maddiyat yüzünden düşünüyor ölçüyor tartıyor en iyisini en uygununa bulmaya çalışıyor sıkıntı yapma olacak herşey hayırlısıyla:nazar::KK16:
hersey cok guzel ama en anlamlısı o anahtarlık bayıldım musmutlu gunlerde kullan canım
Amin inşallah cümlemiz:nazar: çok teşekkürederim canım benim daha daha güzelleri sana nasip olsun anahtarlığım uzun zaman önce alındı inşallah sizlere daha iyileri nasip olur:nazar::KK19:
her genç kızın hayalidir jumbo doğru bir tercih aldıkların çok kaliteli güzeller güzel günlerde kullan

Çok sağol canım beğendiğine çok sevindim jumbo hayalimdeydi hep nasipte oldu çok şükür ödemesi zor biraz ama alındı gitti işte:KK9:Daha iyileri güzelleri sana nasip olsun inşallah:nazar::KK16:

Benimde pc de oldukça fazla dosyalarım mevcut alınacaklar şimdilerdede taktım düğün mekanlarından gelen teklifler fotoğrafçılar makyözler hepsi artık dosyalarda beni bekliyor:KK60:Herşey maddiyat canım yoksa çok daha güzelleri iyileri oluyor ama insan maddiyat yüzünden düşünüyor ölçüyor tartıyor en iyisini en uygununa bulmaya çalışıyor sıkıntı yapma olacak herşey hayırlısıyla:nazar::KK16:

Amin inşallah cümlemiz:nazar: çok teşekkürederim canım benim daha daha güzelleri sana nasip olsun anahtarlığım uzun zaman önce alındı inşallah sizlere daha iyileri nasip olur:nazar::KK19:

Çok sağol canım beğendiğine çok sevindim jumbo hayalimdeydi hep nasipte oldu çok şükür ödemesi zor biraz ama alındı gitti işte:KK9:Daha iyileri güzelleri sana nasip olsun inşallah:nazar::KK16:

kesinlikle öyle canım mantık yürütmeye çalışıyorum işte kullanışa dikkat etmeye çalışıyorum falan bir sürü şey :KK68:
kızlara katılıyorum bu arada annemin takımları jumbo hala kullanıyoruz. anahtarlığında harika tabiki..:KK34:

kesinlikle öyle canım mantık yürütmeye çalışıyorum işte kullanışa dikkat etmeye çalışıyorum falan bir sürü şey :KK68:
kızlara katılıyorum bu arada annemin takımları jumbo hala kullanıyoruz. anahtarlığında harika tabiki..:KK34:

Benimde hep kafamdaydı canım almakta nasip oldu çok şükür annen memnunsa daha bir sevindim şimdi memnuniyet önemli dünya para veriyoruz memnun kalalım hepimiz inşallah:nazar:Seninde herşeyin çok güzel anahtarlık artık yok gibi piyasada görürsem bir yerde hemen haber vericem topikten:KK16:

Paşabahçeye girmişken boş çıkmayayım dedim birde kaçırmak istemedim sadece Meşrubat bardağı 4 tane kalmıştı ki nette resmini bulamadım aslında aşağıda eklediğim modeli renk olarak yarısından yukarı kısmı açık mavi çok tatlı bir mavi sanırım son parçaları kaptım ben :KK52:

$pasabahce-9379-70035-1-catalog_255.jpg

Paşabahçeye girmişken boş çıkmayayım dedim birde kaçırmak istemedim sadece Meşrubat bardağı 4 tane kalmıştı ki nette resmini bulamadım aslında aşağıda eklediğim modeli renk olarak yarısından yukarı kısmı açık mavi çok tatlı bir mavi sanırım son parçaları kaptım ben :KK52:

Eki Görüntüle 1034932

Çooooook güzel. Güle güle kullan.

Eki Görüntüle 1034932

Bayılıyorum böyle modellere yaa :KK8:

Harika canım ağız tadıyla kullanın inşallahh :KK54:

X